تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دوو در تهران

مرکز تعمیر ماکروفر و ماکروویو دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات مایکروفر دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز تعمیر مایکروویو دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات تعمیرات DAEWOO توسط این مرکز شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. قطعات موجود در این مرکز دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی دوو در سراسر تهران می باشیم.

ویژگی های مرکز تعمیر مایکروویو دوو دیبا پشتیبان ایرانیان

  • این تعمیرگاه ماکروفر دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
  • تکنسین های این مرکز همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیر ماکروفر دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
  • این مرکز دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و مایکروویو شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات مایکروفر دوو

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر مایکروفر دوو خود می گردید، انتخاب مرکز تعمیرات دوو دیبا پشتیبان ایرانیان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این مرکز خدمات تعمیرات تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات مایکروویو دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات ماکروفر دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

تعمیرات ماکروفر دوو در تهران

ایرادات رایج در تعمیر ماکروفر دوو

از ایرادات رایج در تعمیرات مایکروفر دوو می توان به مواردی از قبیل روشن نشدن مایکروویو، گرم نکردن غذا، وجود انواع ارور ها، نچرخیدن سینی شیشه ای، جرقه زدن، وجود بوی سوختگی از دستگاه، خاموش نشدن، کار نکردن تاچ، کار نکردن ماکروفر، خراب شدن دکمه های مایکروویو، سر و صدای عجیب و بلند، کار نکردن گریل مایکروفر، باز نشدن درب، قطع شدن فیوز برق منزل هنگام باز و بسته کردن درب دستگاه، روشن شدن اما گرم نکردن دستگاه و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات ماکروفر دوو تماس بگیرید.

از مهم ترین و پر تکرار ترین ارور ها در ماکروویو دوو می توان به مواردی از قبیل روشن نشدن، نچرخیدن سینی، صدای غیر عادی، گرم نکردن غذا، پریدن فیوز به محض روشن کردن دستگاه، شروع به کار نکردن دستگاه، گرم شدن نیمی از غذا و سرد ماندن نیمی دیگر از غذا، جرقه زدن دستگاه، تولید دود یا بوی سوختگی، وجود برق در بدنه دستگاه، قفل شدن درب دستگاه، خاموش شدن صفحه نمایشگر دستگاه، کار نکردن دکمه ی استارت یا استاپ یا سایر دکمه ها، گرم شدن خیلی دیر و طولانی غذا، خاموش و روشن شدن خود به خودی دستگاه، روشن نشدن چراغ روشنایی داخل دستگاه، نمایش انواع ارور روی صفحه نمایش دستگاه و… اشاره کرد. ما در ادامه به بررسی دقیق تر علل رایج ترین ایرادات ماکروفر دوو می پردازیم.

روشن نشدن ماکروفر دوو

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، اول از همه باید از برق داشتن پریز برق منزل، سالم بودن دو شاخه و کابل برق دستگاه مطمئن شوید. اگر این موارد سالم بودند، ممکن است که ایراد از سوئیچ های درب دستگاه باشند. میکروسوئیچ های چفت کننده ی اولیه، زمانی که درب دستگاه بسته می شود، برق را به قسمت های مختلف انتقال می دهند، در نتیجه اگر این سوئیچ درب قفل نشود، دستگاه روشن نمی شود و کار نمی کند. در نتیجه باید سوئیچ های چفت درب بررسی شوند و در صورت لزوم باید آن ها را تعویض کنید. همچنین ممکن است که مشکل از سوئیچ سرامیکی باشد، سویچ سرامیکی ممکن است که بر اثر نوسانات برق آسیب دیده باشد. همچنین باید چفت های قفل درب نیز توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه و مراکز معتبر تعمیرات مایکروفر دوو بررسی شوند.

خاموش شدن ناگهانی ماکروفر دوو

اگر دستگاه شما حین کار به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید مواردی از قبیل قفل درب ( چفت درب )، فن موتور، مشکلات سیم کشی دستگاه، خرابی فیوز داخلی، مشکلات مدار برق، خرابی دیود، خرابی مگنترون و… را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال فن باعث خنک کردن مگنترون می شود، در نتیجه اگر ماکروفر را روشن کنید ولی فن بنا به هر دلیلی کار نکند، دستگاه یکباره خاموش می شود، در نتیجه در این صورت باید موتور فن بررسی شود و تعمیر و یا تعویض گردد.

گرم نشدن غذا در ماکروفر دوو

اگر غذا در ماکروویو گرم نمی شود، احتمالا مگنترون دچار مشکل شده است و لازم است تا مگنترون به دقت بررسی شود و در صورت سوختن لامپ مگنترون باید آن را تعویض کنید. همچنین لازم است تا دیود توان خروجی ترانسفورماتور نیز بررسی شود، زیرا ممکن است که دیود سوخته باشد. در این صورت باید دیود تعویض شود. علاوه بر این باید فیوز حرارتی نیز بررسی شود. فیوز حرارتی در صورت گرم شدن ماکروفر جریان برق را قطع می کند، در نتیجه اگر فیوز حرارتی خراب باشد، اجازه ی روشن شدن دستگاه و گرم شدن غذا فراهم نمی شود.

روشن نشدن لامپ روشنایی ماکروفر دوو

روشن نشدن لامپ روشنایی داخل دستگاه یکی از ایرادات رایج مایکروفر ها می باشد. معمولا روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروویو، بخاطر سوختن لامپ می باشد، که در نتیجه باید لامپ را تعویض کنید. تعویض لامپ هالوژنی یک کار بسیار تخصصی می باشد و خطر برق گرفتگی وجود دارد باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود. همچنین روشن نشدن لامپ هالوژنی ممکن است که بخاطر خرابی صفحه کنترل اصلی دستگاه اتفاق افتاده باشد. در نتیجه لازم است تا صفحه کنترل اصلی توسط تکنسین بررسی شود. علاوه بر این موارد باید سوکت لامپ نیز بررسی شود، در صورت خرابی سوکت لامپ باید آن را نیز تعویض کنید.

عمل نکردن دکمه ی گریل در ماکروفر دوو

گاهی ممکن است که دکمه ی گریل دستگاه کار نکند. معمولا این مشکل بخاطر خرابی ترموستات، خرابی المنت یا خرابی برد الکترونیکی دستگاه اتفاق می افتد. برای بر طرف کردن این مشکل باید هر یک از این قطعات به دقت بررسی شوند و در صورت نیاز این قطعات باید تعویض گردند. همچنین تعمیرات برد باید حتما توسط افراد متخصص از مراکز  تعمیرات یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی انجام شود.

نچرخیدن سینی درون ماکروفر دوو

اگر سینی داخل دستگاه نمی چرخد، باید ابتدا ببینید تکه های مواد غذایی زیر سینی، یا زیر غلطک زیر سینی گیر نکرده باشند. اگر مانعی سر راه غلطک وجود داشت، باید آن را بردارید و زیر صفحه گردان را به خوبی تمیز کنید.   همچنین باید توجه داشته باشید که ظرف یا غذای روی سینی خیلی سنگین نباشد. همچنین لازم است تا از سالم بودن کوپلینگ موتور چرخاننده ( قطعه ی پلاستیکی که بین موتور و سینی اتصال بر قرار می کند ) مطمئن شوید، زیرا ممکن است که این قطعه شکسته شده باشد و یا از جای خود در آمده باشد. در نهایت باید موتور گردان را بررسی کنید و در صورت خرابی موتور گردان باید آن را تعویض کنید.

قفل شدن درب ماکروفر دوو

اگر درب دستگاه باز نمی شود، شما باید یک مورد را بررسی کنید. شما باید خود قفل را بررسی کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. توجه داشته باشید که قفل درب ممکن است که بعد از گذشت چند سال فرسوده شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. بنابراین در صورت خرابی قفل درب، باید آن را تعویض کنید.

جرقه زدن ماکروفر دوو

اگر حین روشن بودن دستگاه متوجه ی وجود جرقه شدید، باید چند مورد را بررسی کنید. اول از همه که باید توجه داشته باشید که از قرار دادن ظروف فلزی، ظروف با تزئینات طلایی و… در داخل دستگاه جدا خودداری کنید، زیرا ظروف براق و فلزی باعث منعکس کردن امواج ماکروفر و در نتیجه باعث ایجاد جرقه می شوند. همچنین توجه داشته باشید که غذا را با فویل هم نباید درون دستگاه قرار دهید. علاوه بر این برخی پایه های فلزی، غیر استاندارد هستند که در نتیجه این پایه ها باعث ایجاد جرقه می شوند و یا ممکن است که قسمت پلاستیکی زیر پایه ها جدا شده باشند. همچنین آسیب دیدگی دیواره داخلی کابین یا سوراخ شدن ورق میکا نیز باعث ایجاد جرقه می شود که در نتیجه لازم است تا ورق میکا تعویض شود، تا این مشکل بر طرف گردد. علاوه بر این موارد، گشاد شدن سر لامپ مگنترون نیز ممکن است که باعث ایجاد جرقه شود و در نتیجه لازم است تا لامپ مگنترون تعویض گردد.

کار نکردن دکمه های روی پنل ماکروفر دوو

اگر با فشار دادن دکمه های روی پنل، دستگاه واکنش نشان نمی دهد، احتمالا صفحه کنترل اصلی دستگاه آسیب دیده است، حتی در این صورت ممکن است که اعداد یا علائم روی صفحه نمایش هم ظاهر نشوند. در این صورت احتمالا یک خازن خراب شده است. همچنین ممکن است که این مشکل بخاطر قطع شدن مدار نیز اتفاق افتاده باشد. در نتیجه باید سیم کشی دستگاه لحیم کاری شود.

 هزینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دوو

هزینه تعمیرات مایکروفر و مایکروویو دوو

تمامی هزینه های دریافتی توسط این مرکز کاملا منصفانه و تحت نظارت اتحادیه می باشد. قیمت تعمیرات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. همچنین شما عزیزان می تواند قبل از مراجعه تکنسین به محل، برای اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات مایکروفر دوو با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

مرکز تعمیر ماکروفر دوو شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر ماکروفر دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات مایکروفر شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این مرکز تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز خدمات تعمیرات DAEWOO و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات ماکروویو دوو در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات ماکروفر دوو در شمال تهران

خدمات تعمیر ماکروفر دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات مایکروویو دوو در غرب تهران

خدمات تعمیرات مایکروفر دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات مایکروفر دوو در شرق تهران

خدمات تعمیر ماکروفر دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر ماکروویو دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر ماکروفر دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک،  افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278