نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دوو پشتیبان نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز، تعمیرات مایکروویو دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات پس از فروش DAEWOO توسط این مرکز شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. قطعات موجود در این مرکز دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های بارز نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو پشتیبان

 • 90 روز ضمانت کتبی خدمات تعمیرات ارائه شده!
 • %25 تخفیف خدمات به مدت محدود!
 • استفاده از تکنسین های خبره و متخصص تعمیر انواع مایکروفر دوو
 • استفاده از قطعات اصلی کمپانی دوو
 • تعمیر در محل
 • اعزام تکنسین به محل شما در کمتر از 2 ساعت بدلیل دارا بودن شعب در سراسر تهران
 • دارای جواز رسمی اتحادیه
 • هزینه منصفانه تعمیرات طبق تعرفه اتحادیه

شماره تماس های شعب نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران

ویژگی های نمایندگی تعمیر مایکروویو دوو پشتیبان

ویژگی های نمایندگی تعمیر مایکروویو دوو پشتیبان

 • این نمایندگی ماکروفر دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این نمایندگی خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
 • تکنسین های این مرکز خدمات پس از فروش همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیر ماکروفر دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
 • این نمایندگی دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و مایکروویو شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات پس از فروش مایکروفر دوو

اگر به دنبال یک مرکز خدمات پس از فروش معتبر برای تعمیر مایکروفر دوو خود می گردید، انتخاب نمایندگی تعمیرات دوو دوو پشتیبان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این نمایندگی خدمات تعمیرات تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات مایکروویو دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات ماکروفر دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

هزینه تعمیرات در نمایندگی مایکروفر و مایکروویو دوو

هزینه تعمیرات در نمایندگی مایکروفر و مایکروویو دوو

تمامی هزینه های دریافتی توسط این نمایندگی مجاز کاملا منصفانه و تحت نظارت اتحادیه می باشد. قیمت تعمیرات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می شود. با توجه به اینکه کدام قطعه نیاز به تعمیر و یا تعویض دارد هزینه تعمیرات در نمایندگی مایکروفر دوو متفاوت است. همچنین شما عزیزان می تواند قبل از مراجعه تکنسین به محل، برای اطلاع از حدود هزینه ی تعمیرات مایکروفر دوو با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو شبانه روزی

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو شبانه روزی

در تعمیرگاه مجاز دوو پشتیبان تعمیر ماکروفر دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات مایکروفر شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این نمایندگی تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز خدمات پس از فروش DAEWOO و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

ایرادات رایج در تعمیر ماکروفر دوو

ایرادات رایج در تعمیر ماکروفر دوو

از ایرادات رایج در تعمیرات مایکروفر دوو می توان به مواردی از قبیل روشن نشدن مایکروویو، گرم نکردن غذا، وجود انواع ارور ها، نچرخیدن سینی شیشه ای، جرقه زدن، وجود بوی سوختگی از دستگاه، خاموش نشدن، کار نکردن تاچ، کار نکردن ماکروفر، خراب شدن دکمه های مایکروویو، سر و صدای عجیب و بلند، کار نکردن گریل مایکروفر، باز نشدن درب، قطع شدن فیوز برق منزل هنگام باز و بسته کردن درب دستگاه، روشن شدن اما گرم نکردن دستگاه و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو تماس بگیرید.

از مهم ترین و پر تکرار ترین ارور ها در ماکروویو دوو می توان به مواردی از قبیل روشن نشدن، نچرخیدن سینی، صدای غیر عادی، گرم نکردن غذا، پریدن فیوز به محض روشن کردن دستگاه، شروع به کار نکردن دستگاه، گرم شدن نیمی از غذا و سرد ماندن نیمی دیگر از غذا، جرقه زدن دستگاه، تولید دود یا بوی سوختگی، وجود برق در بدنه دستگاه، قفل شدن درب دستگاه، خاموش شدن صفحه نمایشگر دستگاه، کار نکردن دکمه ی استارت یا استاپ یا سایر دکمه ها، گرم شدن خیلی دیر و طولانی غذا، خاموش و روشن شدن خود به خودی دستگاه، روشن نشدن چراغ روشنایی داخل دستگاه، نمایش انواع ارور روی صفحه نمایش دستگاه و… اشاره کرد. ما در ادامه به بررسی دقیق تر علل رایج ترین ایرادات ماکروفر دوو می پردازیم.

روشن نشدن ماکروفر دوو

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، اول از همه باید از برق داشتن پریز برق منزل، سالم بودن دو شاخه و کابل برق دستگاه مطمئن شوید. اگر این موارد سالم بودند، ممکن است که ایراد از سوئیچ های درب دستگاه باشند. میکروسوئیچ های چفت کننده ی اولیه، زمانی که درب دستگاه بسته می شود، برق را به قسمت های مختلف انتقال می دهند، در نتیجه اگر این سوئیچ درب قفل نشود، دستگاه روشن نمی شود و کار نمی کند. در نتیجه باید سوئیچ های چفت درب بررسی شوند و در صورت لزوم باید آن ها را تعویض کنید. همچنین ممکن است که مشکل از سوئیچ سرامیکی باشد، سویچ سرامیکی ممکن است که بر اثر نوسانات برق آسیب دیده باشد. همچنین باید چفت های قفل درب نیز توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه و نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو بررسی شوند.

خاموش شدن ناگهانی ماکروفر دوو

اگر دستگاه شما حین کار به صورت ناگهانی خاموش می شود، باید مواردی از قبیل قفل درب ( چفت درب )، فن موتور، مشکلات سیم کشی دستگاه، خرابی فیوز داخلی، مشکلات مدار برق، خرابی دیود، خرابی مگنترون و… را مورد بررسی قرار دهید. به عنوان مثال فن باعث خنک کردن مگنترون می شود، در نتیجه اگر ماکروفر را روشن کنید ولی فن بنا به هر دلیلی کار نکند، دستگاه یکباره خاموش می شود، در نتیجه در این صورت باید موتور فن بررسی شود و تعمیر و یا تعویض گردد.

گرم نشدن غذا در ماکروفر دوو

اگر غذا در ماکروویو گرم نمی شود، احتمالا مگنترون دچار مشکل شده است و لازم است تا مگنترون به دقت بررسی شود و در صورت سوختن لامپ مگنترون باید آن را تعویض کنید. همچنین لازم است تا دیود توان خروجی ترانسفورماتور نیز بررسی شود، زیرا ممکن است که دیود سوخته باشد. در این صورت باید دیود تعویض شود. علاوه بر این باید فیوز حرارتی نیز بررسی شود. فیوز حرارتی در صورت گرم شدن ماکروفر جریان برق را قطع می کند، در نتیجه اگر فیوز حرارتی خراب باشد، اجازه ی روشن شدن دستگاه و گرم شدن غذا فراهم نمی شود.

روشن نشدن لامپ روشنایی ماکروفر دوو

روشن نشدن لامپ روشنایی داخل دستگاه یکی از ایرادات رایج مایکروفر ها می باشد. معمولا روشن نشدن لامپ روشنایی مایکروویو، بخاطر سوختن لامپ می باشد، که در نتیجه باید لامپ را تعویض کنید. تعویض لامپ هالوژنی یک کار بسیار تخصصی می باشد و خطر برق گرفتگی وجود دارد باید حتما توسط افراد متخصص انجام شود. همچنین روشن نشدن لامپ هالوژنی ممکن است که بخاطر خرابی صفحه کنترل اصلی دستگاه اتفاق افتاده باشد. در نتیجه لازم است تا صفحه کنترل اصلی توسط تکنسین بررسی شود. علاوه بر این موارد باید سوکت لامپ نیز بررسی شود، در صورت خرابی سوکت لامپ باید آن را نیز تعویض کنید.

عمل نکردن دکمه ی گریل در ماکروفر دوو

گاهی ممکن است که دکمه ی گریل دستگاه کار نکند. معمولا این مشکل بخاطر خرابی ترموستات، خرابی المنت یا خرابی برد الکترونیکی دستگاه اتفاق می افتد. برای بر طرف کردن این مشکل باید هر یک از این قطعات به دقت بررسی شوند و در صورت نیاز این قطعات باید تعویض گردند. همچنین تعمیرات برد باید حتما توسط افراد متخصص از نمایندگی تعمیرات یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی انجام شود.

نچرخیدن سینی درون ماکروفر دوو

اگر سینی داخل دستگاه نمی چرخد، باید ابتدا ببینید تکه های مواد غذایی زیر سینی، یا زیر غلطک زیر سینی گیر نکرده باشند. اگر مانعی سر راه غلطک وجود داشت، باید آن را بردارید و زیر صفحه گردان را به خوبی تمیز کنید. همچنین باید توجه داشته باشید که ظرف یا غذای روی سینی خیلی سنگین نباشد. همچنین لازم است تا از سالم بودن کوپلینگ موتور چرخاننده ( قطعه ی پلاستیکی که بین موتور و سینی اتصال بر قرار می کند ) مطمئن شوید، زیرا ممکن است که این قطعه شکسته شده باشد و یا از جای خود در آمده باشد. در نهایت باید موتور گردان را بررسی کنید و در صورت خرابی موتور گردان باید آن را تعویض کنید.

قفل شدن درب ماکروفر دوو

اگر درب دستگاه باز نمی شود، شما باید یک مورد را بررسی کنید. شما باید خود قفل را بررسی کنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. توجه داشته باشید که قفل درب ممکن است که بعد از گذشت چند سال فرسوده شود و به تعمیر نیاز داشته باشد. بنابراین در صورت خرابی قفل درب، باید آن را تعویض کنید.

جرقه زدن ماکروفر دوو

اگر حین روشن بودن دستگاه متوجه ی وجود جرقه شدید، باید چند مورد را بررسی کنید. اول از همه که باید توجه داشته باشید که از قرار دادن ظروف فلزی، ظروف با تزئینات طلایی و… در داخل دستگاه جدا خودداری کنید، زیرا ظروف براق و فلزی باعث منعکس کردن امواج ماکروفر و در نتیجه باعث ایجاد جرقه می شوند. همچنین توجه داشته باشید که غذا را با فویل هم نباید درون دستگاه قرار دهید. علاوه بر این برخی پایه های فلزی، غیر استاندارد هستند که در نتیجه این پایه ها باعث ایجاد جرقه می شوند و یا ممکن است که قسمت پلاستیکی زیر پایه ها جدا شده باشند. همچنین آسیب دیدگی دیواره داخلی کابین یا سوراخ شدن ورق میکا نیز باعث ایجاد جرقه می شود که در نتیجه لازم است تا ورق میکا تعویض شود، تا این مشکل بر طرف گردد. علاوه بر این موارد، گشاد شدن سر لامپ مگنترون نیز ممکن است که باعث ایجاد جرقه شود و در نتیجه لازم است تا لامپ مگنترون تعویض گردد.

کار نکردن دکمه های روی پنل ماکروفر دوو

اگر با فشار دادن دکمه های روی پنل، دستگاه واکنش نشان نمی دهد، احتمالا صفحه کنترل اصلی دستگاه آسیب دیده است، حتی در این صورت ممکن است که اعداد یا علائم روی صفحه نمایش هم ظاهر نشوند. در این صورت احتمالا یک خازن خراب شده است. همچنین ممکن است که این مشکل بخاطر قطع شدن مدار نیز اتفاق افتاده باشد. در نتیجه باید سیم کشی دستگاه لحیم کاری شود.

سوختن لامپ مگنترون

سوختن لامپ مگنترون ماکروفر دوو یکی از ایرادات شایع این دستگاه است. اگر دستگاه گرمی نمی شود، جرقه بزند و بوی دود احساس می کنید ممکن است از لامپ مگنترون دوو باشد. در تعمیر لامپ مگنترون دوو لازم است سوکت ها و سیم های متصل به آن بررسی شود. در صورت سوختن لامپ مگنترون نیاز است که این قطعه کاربردی تعویض گردد.

دود کردن ماکروفر

در صورتی که ماکروفر دوو دود می کند  سریعا آن را از برق بکشید. زیرا ممکن است از سیم کشی و اتصالات دستگاه باشد. هر چند در اغلب موارد به دلیل کثیف بودن سطوح و دیواره های داخلی دستگاه این اتفاق می افتد اما باید بسیار احتیاط کرد. در صورتی که با نظافت این مشکل بر طرف نشد باید دستگاه را به نمایندگی تعمیرات دوو انتقال دهید و یا اینکه تکنسین تعمیرات ماکروفر دوو در محل حاضر و رفع عیوب دستگاه را انجام دهد.

فیوز سوزاندن مداوم ماکروفر دوو

در صورتی که ماکروفر دوو به طور مداوم فیوز می سوزاند معمولا به دلیل خاربی خازن و دیود، کلید درب دستگاه و یا از لامپ مگنترون است. در این مواقع بهتر است دستگاه توسط یک تعمیرکار دوو ماکروفر بررسی شود و عیب یابی کامل و تخصصی انجام شود.

باز نشدن درب ماکروفر دوو

باز نشدن درب ماکروفر دوو یکی از ایرادات رایجی است که ممکن است در انواع مدل های این دستگاه اتفاق بیفتد. اغلب دلیل آن خرابی میکروسوئیچ درب و یا خرابی ضامن درب ماکروفر دوو میباشد.

سر و صدای زیاد ماکروفر دوو

سروصدای زیاد ماکروفر دوو به دلیل صحیح قرار نگرفتن سینی بر روی موتور گردان و یا خرابی کوپل زیر سینی است. همچنین ممکن است از خرابی ترانس دستگاه و یا خرابی موتور ماکروفر دوو باشد. در این مواقع بهتر است ماکروفر را روشن نکنید وبا یک تعمیرکار خوب ماکروفر دوو مشورت کنید.

انواع ارور در ماکروفر دوو

در اغلب موارد ایرادات رایج در ماکروفر دوو با نشان دادن انواع ارور در ماکروفر دووهمراه است. شناسایی هر کدام از خطاها به شما در شناسایی سریع تر مشکل کمک می کند. بیایید در ادامه این خطاها را بیشتر بشناسیم.

ارور Er-1 در مایکروفر دوو

خطای Er-1 در مایکروفر دوو  نشان دهنده وجود اشکال و خرابی در ترمیستور یا سنسور حرارتی است. دستگاه را خاموش و روشن کنید اگر ارور بر طرف نشد باید قطعات داخلی دستگاه مانند موتور فن، برد و ترمیستور بررسی شود.

ارور Er-2 در مایکروفر دوو

کد خطای ارور Er-2 در مایکروفر دوو نشان دهنده افزایش پیدا نکردن دمای پخت و پز است. بنابراین از دلایل این خطا اشکال در ترمیستور، برد، سنسور حرارتی و سیم کشی داخلی است.

ارور Er-3 در مایکروفر دوو

کد خطای ارور Er-3 در مایکروفر دوو نشان دهنده اشکال و خرابی در درب است. برای رفع خطا درب را چک کنید. اگر با خاموش و روشن کردن دستگاه و چک کردن درب مشکل برطرف نشد باید پروب درب و برد دستگاه را چک کنید. برطرف کردن ارور er3 در ماکروفر دوو را به نمایندگی تعمیرات مایکروویو دوو بسپارید.

ارور Er-4 در مایکروفر دوو

ارور Er-4 در مایکروفر دوو نشان دهنده دمای بیش از 300 درجه است. برای رفع خطا برنامه پخت و پز را غیر فعال کنید. در صورتی که به طور مداوم این مشکل برای دستگاه اتفاق می افتد باید قطعات داخلی، برد و سنسورهای حراراتی دستگاه را چک کنید.

ارور Er-5 در مایکروفر دوو

خطای Er5 در مایکروفر دوو نشان دهنده وجود اشکال در سنسورهای حرارتی است. در اغلب موارد با ریست کردن و فشردن دکمه کنسل این کد خطا برطرف می شود.اگر ارور بر طرف نشد و در تهران هستید ماکروفر دوو را به نمایندگی تعمیرات دوو در تهران منتقل کنید.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران

ناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در تهران

تعمیرگاه دوو پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات ماکروفر دوو در شمال تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروویو دوو در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو در شرق تهران

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر ماکروویو دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک،  افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

52 thoughts on “نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران”

 1. ملیکا خیابانی

  سلام ماکروفر توکار دوو دارم . وقتی میخواستم میله ی جوجه گردان رو وصل کنم ، متاسفانه میله ی جوجه گردان به المنت برخورد کرد و دستگاه خاموش شد و دیگه روشن نمیشه . بدنه ی دستگاه و قسمت فلزی دستگاه هم برق داره ( با فاز متر بررسی کردم دیدم برق داره ) . لطفا راهنمایی می فرمایین .

  1. سلام دوست گرامی ، برد دستگاه شما سوخته است و به بدنه اتصال داده شده است و برق داشتن بدنه نیز به همین دلیل است . باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی شود .

 2. مانلی رضوانی

  سلام ، مایکروفر دوو دارم . دستگاه رو روی 10 دقیقه تنظیم می کنم اما بعد از دو دقیقه ماکروفر خاموش میشه . مشکلش چیه ؟ با تشکر

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا به مدت یک ساعت دستگاه را به برق وصل نکنید و سپس دستگاه رو به برق وصل کنید و اگه باز هم همین اتفاق افتاد احتمالا برد دستگاه دچار مشکل شده .

 3. سلام روز بخیر ، من ماکروویو دوو دارم ، مدتیه که احساس میکنم دستگاه من مثل قبل گرما نداره ، مثلا باید حداقل 10 دقیقه کار کنه تا غذا رو گرم کنه ، در صورتی که قبلا غذا 3-4 دقیقه ای گرم میشد ، مشکل چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، امکان داره که اشعه ساز دستگاه شما با مشکل مواجه شده باشد . برای این منظور بهتر است تا دستگاه شما توسط یک تعمیرکار ماکروویو دوو بررسی شود .

 4. مصطفی نیازمند

  : سلام ببخشید سینی ماکروفر دوو اصلا نمیچرخه میشه راهنماییم کنید که باید چیکار کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، شما باید چندین مورد را بررسی کنید . باید ابتدا مطمئن شوید که سینی در جای اصلی خود و روی ریل قرار گرفته باشد . سپس باید بررسی کنید که کوپلینگ آسیب ندیده باشد . علاوه بر این باید حواستان باشد که ظرف سنگینی را روی سینی قرار نداده باشد . نهایتا باید موتور دستگاه بررسی شود .

 5. نازگل فرشیدی

  سلام عایق بدنه ی داخلی ماکروویو دوو من پوسیده ، وقتی دستگاه رو روشن میکنم ، سر و صدای زیادی ایجاد می شود و گاها جرقه تولید می کنه ، آیا اصلا امکان تعمیر دستگاه وجود داره یا باید یه دستگاه جدید خریداری کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله امکان تعمیر وجود دارد . سر و صدا و جرقه ی تولید شده به علت مشکلات عایق از قبیل پوسیدگی یا آسیب دیدگی و خوردگی عایق اتفاق می افتد ، در این صورت باید عایق بندی ترمیم و یا تعویض شود و این کار باید در کارگاه تعمیرات انجام شود . شما می توانید جهت انجام تعمیرات ماکروفر دوو با شماره تلفن 02147278 تماس حاصل بفرمایید .

 6. ستار پیراسته

  سلام فیوز به محض روشن کردن ماکروویو دوو هر چند دقیقه یک بار میپره ، بعضی وقت ها مشکلی پیش نمیاد اما بعضی وقتا اصلا حتی 1 دقیقه هم روشن نمی مونه دستگاه و فیوز میپره مشکل چیه ؟

  1. سلام دوست گرامی به احتمال زیاد دیود ماکروفر دوو شما دچار مشکل شده یا سوخته ، در این صورت باید دیود دستگاه تعویض شود . این کار باید حتما توسط تکنسین متخصص تعمیرات ماکروفر دوو انجام شود .

 7. عرض سلام و خسته نباشید ، من حدود 3 ساله که ماکروفر دوو دارم ، جدیدا ماکروفر من جرقه میزنه ، میخواستم بدونم علت جرقه زدن ماکروفر دوو چیه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟ اینم بگم البته از ظرف فلزی یا گلدار هم استفاده نمیکنم و داخل ماکروفرم رو هم همش تمیز میکنم .

 8. روز بخیر ، ببخشید شما لامپ مگنترون ماکروویو دوو رو موجود دارین ؟ اگه موجوده امکان ارسال به شهر چالوس وجود داره ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله لامپ مگنترون ماکروفر دوو موجود می باشد و امکان ارسال تمامی قطعات و لوازم یدکی ماکروفر دوو به تمام نقاط ایران امکان پذیر می باشد . لطفا جهت دریافت راهنمایی بیشتر با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید .

 9. سلام وقتتون بخیر ، غذا در ماکروفر دوو بیش از حد گرم میشه ، در حدی که غذا میسوزه . ایراد از کجاست ؟

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا شما از تنظیمات مناسبی استفاده نکردید ، مثلا احتمالا میزان دما رو خیلی زیاد گذاشتین .

 10. سلام ماکروویو دوو وقتی که روشنش میکنیم خیلی صدای میده ، صدای عجیب غریبی میده ، علت چیه ؟

  1. سلام دوست گرامی احتمالا ترانس دستگاه شما معیوب هست . باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی بشه .

 11. سلام خسته نباشید ، ماکروفر دوو داری ، مدتیه که جرقه میزنه . علتش چیه ؟ آیا خطرناکه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، جرقه زدن ماکروفر دوو میتونه دلایل مختلفی داشته باشه . به عنوان مثال کثیفی دیواره و سقف ماکروفر ، قرار دادن ظروف فلزی در داخل دستگاه ، مشکلات مگنترون و … . اگه دستگاه تمیز هست و از ظروف فلزی اتسفاده نمی کنید بهتره تا تعمیرکار دستگاه شما رو بررسی کنه . بله عدم توجه به این مشکل میتونه خطرناک باشه .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ایراد ممکنه از مگنترون باشه . باید دستگاه توسط تکنسین بررسی بشه .

 12. درود ، موتور گردان ماکروفر دوو ما خراب شده ، موجود دارین شما ؟ در صورت موجودی چطور میتونم از شما تهیه کنم ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بله موجود می باشد . لطفا جهت هماهنگی با شماره های شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند .

 13. سلام دستگاه ماکروفر ما ورق میکا سوراخ شده شما تعمیراتشو انجام میدین ؟ دستگاه ماکروفر دوو مدل KOC-1B0K می باشد .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بله در کارگاه تعمیراتمان انجام می دهیم .

 14. خسته نباشید ، سینی ماکروفر دوو من موقع چرخیدن صدا میده و اصلا خوب نمیچرخه ، علتش چیه .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ،احتمالا سینی در جای خود قرار ندارد و یا این که موتور کف خراب شده است .

 15. روز بخیر ، بدنه ماکروفر دوو برق داره . دست میزنیم به دستگاه انگار به آدم شوک وارد میشه . ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید که مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمال داره که یک مشکلی در اتصالی مدار یا مشکلی در ارتینگ وجود داشته باشه .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، در برخی موارد می تواند طبیعی باشد اما در برخی موارد خیر بنابراین بستگی دارد . توجه داشته باشید که ماکروفر فاصله ی مناسبی با دیوار داشته باشد تا دستگاه دچار کمبود تهویه نشده باشد . همچنین ممکن است که مشکل از سوئیچ برد یا سوختن فیوز باشد .

 16. عرض سلام و خسته نباشید ، در ماکروفر جرقه مشاهده شد و به محض بروز این اتفاق دستگاه را خاموش کردم علت جرقه زدن ماکروفر دوو رو میخواستم بدونم ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، جرقه زدن ماکروفر دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . به عنوان مثال قرار داشتن اجسام فلزی در داخل دستگاه یا فرسودگی دیواره دستگاه ، استفاده مداوم و نا صحیح از ماکروفر در دراز مدت میتونه از مهم ترین دلایل این مشکل باشد .

 17. درود ، ماکروفر دوو رو به تازگی خریدم . در دستگاهو باز کردم دو تا تو رفتگی جزئی وجود داشت . با نوک انگشت فشار دادم دیدم دقیقا مثل همون فرورفتگی ایجاد شد . آیا این نقص ماکروفر به حساب می آید ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، خیر این مشکل تاثیری روی عملکرد ماکروویو ندارد .

 18. عرض سلام و خسته نباشید ، ماکروفر من غذا رو به طور یکنواخت گرم نمیکنه . یعنی یک قسمت هایی کاملا گرمه و یک قسمت هایی هنوز سرده . چرا این مشکل وجود داره ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است موتور گردان خراب شده باشد و سینی نچرخد و یا ممکن است که سینی به درستی در جای خود قرار نگرفته باشد و در نتیجه منجربه نچرخیدن سینی شود و در نهایت گرما فقط به یک سری از قسمت ها تابانده می شود و سایر قسمت ها سرد می مانند .

 19. علی میر قاسمی

  درود ، ماکروفر دوو دکمه ها کار نمی کنند . آیا امکان تعمیر وجود دارد ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا ایراد از صفحه کلید می باشد و لازم است صفحه کلید تعویض شود . همچنین ممکن است اتصال صفحه کلید دچار مشکل شده باشد .

 20. امیر مهدی محمد پور

  عرض سلام و خسته نباشید ، صفحه تاچ ماکروفر من دچار مشکل شده ، یعنی وقتی یک دکمه رو فشار میدم ، فرمان دیگری صادر میشه ، مشکلش چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که برد تاچ خراب شده باشد . علاوه بر این ممکن است اتصال تاچ پد دچار مشکل شده باشد .

 21. درود ، من غذا رو با ظرف آلومینیومی گذاشتم داخل ماکروفر و بعد جرقه زد و من سریع دستگاهو خاموش کردم و ظرفو آوردم بیرون . ممکنه ماکرفر سوخته باشه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، خیر ماکروفر نسوخته ولی ممکن است که مگنترون آسیب دیده باشد . دستگاه را تست کنید ، اگر جرقه نزد و غذا را گرم کرد یعنی مشکلی ندارد در غیر این صورت باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که میکروسوئیچ یا برد دچار شکل شده باشند ، باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

 22. صالح جهانگیر

  سلام ماکروویو دوو دارم
  کلاهک سر منگنترون آب شده که جرقه میزنه کلاهک از کجا میتونم تهیه کنم من از گرگان پیام میدم
  آیا امکان ارسال برام وجود داره؟
  با چه شماره ای میتونم تماس بگیرم
  آدرس ایمیلم گذاشتماگر راهنماییم کنین لطف میکنین

 23. رضا حسن زاده

  سلام وعرض ادب شیشه داخلی دستگاه ما شکسته آیا در عملکرد دستگاه تاثیری دارد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش