تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز تعمیر ظرفشویی دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات تعمیرات DAEWOO توسط این مرکز شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. قطعات موجود در این تعمیرگاه دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و  تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی دوو در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های مرکز تعمیر ظرفشویی دوو دیبا پشتیبان ایرانیان

  • این تعمیرگاه ماشین ظرفشویی دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
  • تکنسین های این مرکز همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
  • این مرکز  دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و ظرفشویی شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود می گردید، انتخاب مرکز تعمیر دوو دیبا پشتیبان ایرانیان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این مرکز خدمات تعمیرات تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات ظرفشویی دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

امروزه ماشین های ظرفشویی، جزء دستگاه های مدرنی محسوب می شوند که به شما کمک می کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن انواع ظروف کریستال، سرامیکی، میوه و سبزیجات و… را به راحتی بشویید. شما با رعایت چند نکته ساده در رابطه با نحوه ی استفاده ی صحیح و یا انجام سرویس به موقع دستگاه، می توانید باعث افزایش عمر مفید دستگاه شوید. اما این دستگاه پر کاربرد نیز مانند هر وسیله ی برقی دیگری، احتمال دارد که خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. اما یادتان باشد که تعمیر دستگاهتان فقط باید توسط افراد متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو انجام شود. در غیر این صورت ممکن است باعث ایجاد آسیب بیشتر به دستگاه شوید.

 از ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو می توان به مواردی از قبیل کار نکردن دستگاه، کار نکردن تایمر، وارد نشدن آب به داخل دستگاه، نشتی آب از درب و یا زیر دستگاه، خشک نشدن ظروف پس از اتمام شستشو، بوی بد داخل دستگاه، عدم تخلیه آب کثیف از دستگاه، تمیز نشستن ظروف، روشن شدن بی علت چراغ نمک، جمع شدن کف در دستگاه، کار نکردن کلید های روی دستگاه، وجود لکه روی ظروف، قفل نشدن درب دستگاه، وجود صدای زیاد از دستگاه، استفاده نکردن از مواد شوینده، نچرخیدن قفسه های دستگاه، شستشوی بیش از معمول دستگاه و… اشاره کرد.

نشت آب از ماشین ظرفشویی دوو

اگر دستگاه شما دچار مشکل نشت آب شده است، باید مواردی از قبیل پارگی شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی اتصالات شیر آب، خرابی جت پمپ یا همان پمپ اصلی، خرابی لگنچه، سوراخ بودن خود کابین، خرابی لاستیک پلاستیکی دور درب دستگاه و… بررسی شوند.

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو

اگر ظروف در دستگاه شما به خوبی خشک نمی شوند، باید به چند نکته توجه داشته باشید. اول از همه این که ممکن است مایع جلادهنده تمام شده باشد. همچنین ممکن است که قسمت قرار گیری مواد شوینده دچار مشکل شده باشد و یا خرابی فن خشک کن، خرابی المنت و… نیز ممکن است باعث ایجاد چنین مشکلی شوند.

وارد نشدن آب به داخل ماشین ظرفشویی دوو

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی شما نمی شود باید مواردی از قبیل تا خوردگی شلنگ ورودی آب، خرابی شیر برقی دستگاه، انسداد شلنگ ورودی آب مثل وجود رسوبات آب یا شن درون شلنگ، باز نبودن شیر آب، پارگی شلنگ ورودی آب، خرابی هیدروستات و… توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو مورد بررسی قرار بگیرند.

عدم شروع برنامه در ماشین ظرفشویی دوو

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، لازم است تا ابتدا از وصل بودن دستگاه به برق مطمن شوید. سپس لازم است تا وضعیت دو شاخه و کابل برق و پریز برق را بررسی کنید. اگر این موارد نیز مشکلی نداشتند، باید سیم کشی دستگاه و برد دستگاه بررسی شوند. همچنین لازم است تا از باز نبودن درب نیز مطمئن باشید.

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی دوو

سر و صدای زیاد دستگاه هم می تواند بسیار آزار دهنده باشد و هم حکایت از مشکلی در دستگاه دارد. معمولا سر و صدای زیاد و غیر عادی دستگاه به دلیل خرابی موتور اصلی دستگاه، وجود اجسامی در پمپ تخلیه یا شلنگ تخلیه، برخورد بازو های آبپاش به بدنه یه ظروف و… اتفاق می افتد.

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی دوو

تخلیه نشدن آب از دستگاه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است که پسماند مواد غذایی یا خلال دندان و… در داخل پمپ تخلیه گیر کرده باشند و باعث انسداد یا خرابی کامل پمپ تخلیه شده باشد. در نتیجه لازم است تا پمپ تخلیه، انسداد یا تا خوردگی شلنگ تخلیه، ارتفاع شلنگ تخلیه از دستگاه، سیم کشی دستگاه، شل شدن اتصالات داخلی و… توسط یک سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بررسی شوند.

تمیز شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو

گاهی ممکن است که ظروف به خوبی در دستگاه شسته نشوند و این موضوع بسیار ناخوشایند می باشد و در واقع دستگاه وظیفه ی خود را به درستی انجام نداده است. این مکشل ممکن است که بنا به دلایل مختلفی مثل خراب بودن یا تقلبی بودن قرص شوینده، تمام شدن نمک، تمام شدن مایع جلا دهنده، گرم نشدن آب توسط المنت، کثیف بودن فیلتر کف دستگاه، خرابی بازو های اسپری، گیر کردن بازو های اسپری به ظروف یا بدنه، مسدود بودن سوراخ های آبپاش روی بازو های اسپری، خرابی موتور مقسم آب و… اتفاق افتاده باشند.

گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی دوو

برای این که ظروف به خوبی شسته و ضد عفونی شوند، باید آب در ماشین لباسشویی گرم شود و به دمای تعیین شده برسد. اما گاهی ممکن است که دستگاه اصلا آب را گرم نکند و با آب سرد ظروف شسته شوند. علت این مشکل می تواند بخاطر خرابی المنت حرارتی، خرابی برد الکترونیکی، خرابی اتصالات درونی دستگاه مثل ظرف نمک، خرابی ترمیستور، خرابی سوئیچ اطمینان هیتر و… اتفاق افتاده باشد.

خاموش نشدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو

چراغ نمک زمانی روشن می شود که نمک داخل مخزن ماشین ظرفشویی تمام شده باشد. در این صورت شما باید داخل مخزن نمک بریزید و در واقع نمک را شارژ کنید. در صورت روشن شدن این چراغ باید حدودا یک کیلو گرم نمک را درون مخزن بریزید و داخل آن نیز مقداری آب بریزید و بعد از این کار باید چراغ نمک خاموش شود، اما اگر این اتفاق نمی افتد، پس احتمالا سنسور نمک دستگاه خراب است و باید آن را تعویض کنید تا مشکل بر طرف شود.

انواع ارور های موجود در ماشین ظرفشویی دوو

ارور E1 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکلی در ورود آب به دستگاه می باشد. همچنین ممکن است که آب وارد دستگاه شود، اما با فشار یا با سرعت کم و در نتیجه در مدت زمان تعیین شده، آب به سطح مشخصی نرسد و این ارور نمایش داده شود. در واقع این ارور به معنای طولانی شدن زمان آب گیری می باشد. در صورت نمایش این ارور باید شیر برقی دستگاه، پارگی شلنگ ورودی آب، باز بودن شیر آب ورودی به دستگاه، خم شدگی یا پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب و… توسط یک تعمیرکار حرفه ای از مراکز و تعمیرگاه های معتبر در زمینه تعمیرات ظرفشویی دوو را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E3 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکلی در گرم شدن آب می باشد. این مشکل معمولا بخاطر خرابی هیتر ایجاد می شود. در نتیجه لازم است تا هیتر یا همان المنت حرارتی بررسی شود و در صورت خرابی لازم است تا آن را تعویض کنید. علاوه بر این لازم است تا سیم کشی و اتصالات هیتر و برد الکترونیکی دستگاه نیز بررسی شود.

ارور E4 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای نشت آب از دستگاه به بیرون می باشد. در صورت مشاهده این ارور لازم است تا ابتدا محل دقیق نشتی پیدا شود، در این صورت روند بر طرف کردن مشکل سریع تر انجام می شود. برای پیدا کردن محل نشت لازم است تا مواردی از قبیل شلنگ تخلیه، درز ها و لاستیک اطراف درب و… مورد بررسی قرار بگیرند.

ارور E6 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای خرابی ترمیستور یا همان سنسور دما می باشد. در این صورت احتمالا سنسور مدار باز شده است و لازم است تا مقاومت سنسور اندازه گیری شود و در صورت خرابی سنسور لازم است تا آن را تعویض کنید. همچنین باید سیم کشی های متصل به سنسور و برد الکترونیکی دستگاه نیز توسط یک تکنسین مجرب از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو بررسی شود.

ارور E7 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای خرابی ترمیستور یا همان سنسور دما می باشد. در این صورت احتمالا سنسور اتصال کوتاه شده است و لازم است تا مقاومت سنسور اندازه گیری شود و در صورت خرابی سنسور لازم است تا آن را تعویض کنید. همچنین باید سیم کشی های متصل به سنسور و برد الکترونیکی دستگاه نیز بررسی شود.

ارور E9 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا تنها در ماشین های ظرفشویی دوو که دارای صفحه نمایش لمسی هستند ممکن است که نمایش داده شود، و به این معناست که مشکلی در صفحه لمسی به وجود آمده است. این ارور معمولا زمانی که کلید های لمسی روی دستگاه به مدت زیاد مثلا به مدت بیش از 30 ثانیه فشار داده شوند، نمایش داده می شود. همچنین این ارور در اثر وجود بخار یا وجود مواد غذایی روی صفحه تاچ ممکن است که ایجاد شود.

ارور ED در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکل ارتباطی بین برد اصلی و برد نمایشگر ( دیسپلی ) نمایش داده می شود. معمولا این ارور جزء ارور هایی می باشد که به ندرت نمایش داده می شود و در صورت برزو این ارور لازم است تا برد اصلی و برد نمایشگر و سیم کشی های بین این دو برد بررسی شوند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

هزینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

هزینه ی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو به عوامل مختلفی مثل علت خرابی، نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات، نیاز داشتن به سرویس دوره ای و خیلی فاکتور های دیگر بستگی دارد  بنابراین باید دستگاه از نزدیک توسط تکنسین بررسی شود. اما شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از حدود قیمت تعمیرات دستگاه با شماره تلفن های این مرکز تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات ظرفشویی شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این مرکز تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز خدمات تعمیرات DAEWOO و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شمال تهران

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران

خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شرق تهران

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک،  افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278