نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دوو پشتیبان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز تعمیرات ظرفشویی دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات تعمیرات DAEWOO توسط این مرکز خدمات پس از فروش شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. قطعات موجود در این تعمیرگاه دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و  تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های نمایندگی تعمیر ظرفشویی دوو پشتیبان

 • این نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
 • تکنسین های این نمایندگی همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
 • این نمایندگی دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و ظرفشویی شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو

اگر به دنبال یک مرکز خدمات پس از فروش معتبر برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود می گردید، انتخاب نمایندگی تعمیرات دوو دوو پشتیبان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این تعمیرگاه مجاز تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات ظرفشویی دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

هزینه ی تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو

هزینه ی تعمیرات در نمایندگی ماشین ظرفشویی دوو به عوامل مختلفی مثل علت خرابی، نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات، نیاز داشتن به سرویس دوره ای و خیلی فاکتور های دیگر بستگی دارد  بنابراین باید دستگاه از نزدیک توسط تکنسین بررسی شود. اما شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از حدود قیمت تعمیرات دستگاه با شماره تلفن های این مرکز تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو شبانه روزی

در تعمیرگاه مجاز دوو پشتیبان تعمیر ماشین ظرفشویی دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات ظرفشویی شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این نمایندگی تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز خدمات تعمیرات DAEWOO و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

چرا نمایندگی دوو پشتیبان برای تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

دوو پشتیبان یکی از قدیمی ترین ها بعنوان نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران می باشد. این مجموعه دارای تکنسین های ماهر با سابقه بیش از  5 سال سابقه کار است. این افراد آموزش دیده و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات را در محل انجام می دهند. در صورتی که ماشین ظرفشویی به تعمیرات پیچیده تری نیاز داشته باشد با خود به مرکز تعمیرات دوو در تهران انتقال می دهند. ماشین ظرفشویی با دستگاه های پیشرفته عیب یابی و به صورت کاملا مهندسی تعمیر می شود. در صورتی که علت خرابی ماشین ظرفشویی دوو خرابی قطعه باشد و نیاز به تعویض داشته باشد، از قطعات اورجینال برای تعویض استفاده می شود. با توجه به اینکه این مجموعه نمایندگی تعمیرات دوو در تهران است، این کار را با ضمانت برای شما انجام می دهد. در صورت هر نوع سوال و مشاوره رایگان می توانید با راه های راتباطی که در انتهای همین مقاله اشاره شده است با نزدیکترین نمایندگی تعمیرات دوو در تهران تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی در نمایندگی دوو پشتیبان

پس از عیب یابی اولیه دستگاه هزینه تعمیر یا تعویض قطعه به شما اعلام می شود.  همانطور که می دانیم لوازم یدکی ماشین ظرفشویی به دلیل تغییرات در قیمت ارز، دارای نوسانات قیمتی زیادی است، بنابراین نمی توان قیمت قطعی برای تعویض قطعه ارائه کرد. ما همیشه تلاش می کنیم که قیمت قطعات را به قیمت خرید به مشتریان اختصاص دهیم و فقط قیمت دستمزد تعمیرکار را دریافت کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس نمایندگی های دوو پشتیبان در تهران که در ادامه معرفی می شود ارتباط برقرار کنید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

امروزه ماشین های ظرفشویی، جزء دستگاه های مدرنی محسوب می شوند که به شما کمک می کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن انواع ظروف کریستال، سرامیکی، میوه و سبزیجات و… را به راحتی بشویید. شما با رعایت چند نکته ساده در رابطه با نحوه ی استفاده ی صحیح و یا انجام سرویس به موقع دستگاه، می توانید باعث افزایش عمر مفید دستگاه شوید. اما این دستگاه پر کاربرد نیز مانند هر وسیله ی برقی دیگری، احتمال دارد که خراب شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. اما یادتان باشد که تعمیر دستگاهتان فقط باید توسط افراد متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو انجام شود. در غیر این صورت ممکن است باعث ایجاد آسیب بیشتر به دستگاه شوید.

 از ایرادات رایج در تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو می توان به مواردی از قبیل کار نکردن دستگاه، کار نکردن تایمر، وارد نشدن آب به داخل دستگاه، نشتی آب از درب و یا زیر دستگاه، خشک نشدن ظروف پس از اتمام شستشو، بوی بد داخل دستگاه، عدم تخلیه آب کثیف از دستگاه، تمیز نشستن ظروف، روشن شدن بی علت چراغ نمک، جمع شدن کف در دستگاه، کار نکردن کلید های روی دستگاه، وجود لکه روی ظروف، قفل نشدن درب دستگاه، وجود صدای زیاد از دستگاه، استفاده نکردن از مواد شوینده، نچرخیدن قفسه های دستگاه، شستشوی بیش از معمول دستگاه و… اشاره کرد.

نشت آب از ماشین ظرفشویی دوو

اگر دستگاه شما دچار مشکل نشت آب شده است، باید مواردی از قبیل پارگی شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی اتصالات شیر آب، خرابی جت پمپ یا همان پمپ اصلی، خرابی لگنچه، سوراخ بودن خود کابین، خرابی لاستیک پلاستیکی دور درب دستگاه و… بررسی شوند.

خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو

اگر ظروف در دستگاه شما به خوبی خشک نمی شوند، باید به چند نکته توجه داشته باشید. اول از همه این که ممکن است مایع جلادهنده تمام شده باشد. همچنین ممکن است که قسمت قرار گیری مواد شوینده دچار مشکل شده باشد و یا خرابی فن خشک کن، خرابی المنت و… نیز ممکن است باعث ایجاد چنین مشکلی شوند.

وارد نشدن آب به داخل ماشین ظرفشویی دوو

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی شما نمی شود باید مواردی از قبیل تا خوردگی شلنگ ورودی آب، خرابی شیر برقی دستگاه، انسداد شلنگ ورودی آب مثل وجود رسوبات آب یا شن درون شلنگ، باز نبودن شیر آب، پارگی شلنگ ورودی آب، خرابی هیدروستات و… توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو مورد بررسی قرار بگیرند.

عدم شروع برنامه در ماشین ظرفشویی دوو

اگر دستگاه شما روشن نمی شود، لازم است تا ابتدا از وصل بودن دستگاه به برق مطمن شوید. سپس لازم است تا وضعیت دو شاخه و کابل برق و پریز برق را بررسی کنید. اگر این موارد نیز مشکلی نداشتند، باید سیم کشی دستگاه و برد دستگاه بررسی شوند. همچنین لازم است تا از باز نبودن درب نیز مطمئن باشید.

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی دوو

سر و صدای زیاد دستگاه هم می تواند بسیار آزار دهنده باشد و هم حکایت از مشکلی در دستگاه دارد. معمولا سر و صدای زیاد و غیر عادی دستگاه به دلیل خرابی موتور اصلی دستگاه، وجود اجسامی در پمپ تخلیه یا شلنگ تخلیه، برخورد بازو های آبپاش به بدنه یه ظروف و… اتفاق می افتد.

تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی دوو

تخلیه نشدن آب از دستگاه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است که پسماند مواد غذایی یا خلال دندان و… در داخل پمپ تخلیه گیر کرده باشند و باعث انسداد یا خرابی کامل پمپ تخلیه شده باشد. در نتیجه لازم است تا پمپ تخلیه، انسداد یا تا خوردگی شلنگ تخلیه، ارتفاع شلنگ تخلیه از دستگاه، سیم کشی دستگاه، شل شدن اتصالات داخلی و… توسط یک سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو بررسی شوند.

تمیز شسته نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو

گاهی ممکن است که ظروف به خوبی در دستگاه شسته نشوند و این موضوع بسیار ناخوشایند می باشد و در واقع دستگاه وظیفه ی خود را به درستی انجام نداده است. این مکشل ممکن است که بنا به دلایل مختلفی مثل خراب بودن یا تقلبی بودن قرص شوینده، تمام شدن نمک، تمام شدن مایع جلا دهنده، گرم نشدن آب توسط المنت، کثیف بودن فیلتر کف دستگاه، خرابی بازو های اسپری، گیر کردن بازو های اسپری به ظروف یا بدنه، مسدود بودن سوراخ های آبپاش روی بازو های اسپری، خرابی موتور مقسم آب و… اتفاق افتاده باشند.

گرم نشدن آب در ماشین ظرفشویی دوو

برای این که ظروف به خوبی شسته و ضد عفونی شوند، باید آب در ماشین ظرفشویی گرم شود و به دمای تعیین شده برسد. اما گاهی ممکن است که دستگاه اصلا آب را گرم نکند و با آب سرد ظروف شسته شوند. علت این مشکل می تواند بخاطر خرابی المنت حرارتی، خرابی برد الکترونیکی، خرابی اتصالات درونی دستگاه مثل ظرف نمک، خرابی ترمیستور، خرابی سوئیچ اطمینان هیتر و… اتفاق افتاده باشد.

روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو

مشکل در دو شاخ برق یا پریز، ایراد سلکتور یا سوئیچ ، ایراد در رله ماشین ظرفشویی، پریدن فیوز حرارتی  و خرابی در تایمر دستگا یا برد دستگاه از دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی شمرده می شود. سوختن یا نیم سوز شدن موتور دستگاه یا سوختن برد نیز از دلایل روشن نشدن ماشین ظرفشویی دوو است. در این مواقع بهتر است به یک تعمیرکار ماهر بسپارید تا مشکل را برطرف کند.

از  کار افتادن برد ماشین ظرفشویی

برد ماشین ظرفشویی عموما به دلیل نوسانات برق از کار می افتد. فراموش نکنید که برای کلیه لوازم خانگی و برقی محافظ دریافت کنید. قطع سیم کشی، خرابی خازن و نفوذ رطوبت از دیگر دلایل خرابی برد ماشین ظرفشویی است. کنترل پنل در صورتی که مشکل بسیار جدی نداشته باشد تعویض می شود . در صورتی که برد قابل تعمیر نباشد نمایندگی دوو پشتیبان به شما پیشنهاد تعویض برد ماشین ظرفشویی را می دهد.

احساس بوی بد در ماشین ظرفشویی

در صورتی که فیلترهای ماشین ظرفشویی کثیف شود، سوراخ های بازوی اسپری با مواد غذایی مسدود شده ، در شیلنگ تخلیه مشکل وجود داشته باشد و اگر ماده غذایی در درب ماشین ظرفشویی مانده باشد بوی بد در ماشین ظرفشویی احساس می شود.

کارنکردن دکمه های ظرفشویی

از دلایل کارنکردن دکمه های ماشین ظرفشویی می توان به معیوب شدن کنترل پنل یا برد الکترونیکی، فعال بودن قفل کودک اشاره کرد.

خاموش نشدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو

چراغ نمک زمانی روشن می شود که نمک داخل مخزن ماشین ظرفشویی تمام شده باشد. در این صورت شما باید داخل مخزن نمک بریزید و در واقع نمک را شارژ کنید. در صورت روشن شدن این چراغ باید حدودا یک کیلو گرم نمک را درون مخزن بریزید و داخل آن نیز مقداری آب بریزید و بعد از این کار باید چراغ نمک خاموش شود، اما اگر این اتفاق نمی افتد، پس احتمالا سنسور نمک دستگاه خراب است و باید آن را تعویض کنید تا مشکل بر طرف شود.

انواع ارور های موجود در ماشین ظرفشویی دوو

ارور E1 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکلی در ورود آب به دستگاه می باشد. همچنین ممکن است که آب وارد دستگاه شود، اما با فشار یا با سرعت کم و در نتیجه در مدت زمان تعیین شده، آب به سطح مشخصی نرسد و این ارور نمایش داده شود. در واقع این ارور به معنای طولانی شدن زمان آب گیری می باشد. در صورت نمایش این ارور باید شیر برقی دستگاه، پارگی شلنگ ورودی آب، باز بودن شیر آب ورودی به دستگاه، خم شدگی یا پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب و… توسط یک تعمیرکار حرفه ای از نمایندگی و تعمیرگاه های مجاز و معتبر در زمینه تعمیرات ظرفشویی دوو را مورد بررسی قرار دهید.

ارور E3 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکلی در گرم شدن آب می باشد. این مشکل معمولا بخاطر خرابی هیتر ایجاد می شود. در نتیجه لازم است تا هیتر یا همان المنت حرارتی بررسی شود و در صورت خرابی لازم است تا آن را تعویض کنید. علاوه بر این لازم است تا سیم کشی و اتصالات هیتر و برد الکترونیکی دستگاه نیز بررسی شود.

ارور E4 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای نشت آب از دستگاه به بیرون می باشد. در صورت مشاهده این ارور لازم است تا ابتدا محل دقیق نشتی پیدا شود، در این صورت روند بر طرف کردن مشکل سریع تر انجام می شود. برای پیدا کردن محل نشت لازم است تا مواردی از قبیل شلنگ تخلیه، درز ها و لاستیک اطراف درب و… مورد بررسی قرار بگیرند.

ارور E6 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای خرابی ترمیستور یا همان سنسور دما می باشد. در این صورت احتمالا سنسور مدار باز شده است و لازم است تا مقاومت سنسور اندازه گیری شود و در صورت خرابی سنسور لازم است تا آن را تعویض کنید. همچنین باید سیم کشی های متصل به سنسور و برد الکترونیکی دستگاه نیز توسط یک تکنسین مجرب از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو بررسی شود.

ارور E7 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای خرابی ترمیستور یا همان سنسور دما می باشد. در این صورت احتمالا سنسور اتصال کوتاه شده است و لازم است تا مقاومت سنسور اندازه گیری شود و در صورت خرابی سنسور لازم است تا آن را تعویض کنید. همچنین باید سیم کشی های متصل به سنسور و برد الکترونیکی دستگاه نیز بررسی شود.

ارور E9 در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا تنها در ماشین های ظرفشویی دوو که دارای صفحه نمایش لمسی هستند ممکن است که نمایش داده شود، و به این معناست که مشکلی در صفحه لمسی به وجود آمده است. این ارور معمولا زمانی که کلید های لمسی روی دستگاه به مدت زیاد مثلا به مدت بیش از 30 ثانیه فشار داده شوند، نمایش داده می شود. همچنین این ارور در اثر وجود بخار یا وجود مواد غذایی روی صفحه تاچ ممکن است که ایجاد شود.

ارور ED در ماشین ظرفشویی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکل ارتباطی بین برد اصلی و برد نمایشگر ( دیسپلی ) نمایش داده می شود. معمولا این ارور جزء ارور هایی می باشد که به ندرت نمایش داده می شود و در صورت برزو این ارور لازم است تا برد اصلی و برد نمایشگر و سیم کشی های بین این دو برد بررسی شوند.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات ظرفشویی دوو در تهران

تعمیرگاه دوو پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شمال تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شرق تهران

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک،  افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

62 thoughts on “نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران”

 1. امیر محمد میری

  در حین کارکرد ماشین ظرفشویی دوو فیوز میپره ، احتمالا وقتی پمپ تخلیه شرع به کار میکنه این اتفاق میوفته . ممنون میشم راهنمایی کنید .

  1. سلام دوست عزیز ، مشکل از پمپ تخلیه هست . احتمالا پمپ تخلیه اتصالی داره و زیاد جریان میکشه و باید پمپ تخلیه تعویض شه . تعویض پمپ تخلیه باید توسط تکنسین انجام شود .

 2. نازگل کشت کار

  سلام خسته نباشید . ماشین ظرفشویی دوو موقع آبگیری مدام جریان آب رو قطع می کنه و با روشن و خاموش کردن دستگاه دوباره جریان آب وصل میشه و بعد از چند دقیقه دوباره جریان قطع میشه . گاهی باید چندین بار دستگاه رو روشن و خاموش کنم تا آبگیری انجام بشه . مشکل چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست عزیز ، مشکل از آکوا استاپ یا برد الکترونیکی دستگاه می باشد . این مشکل باید توسط تعمیرکار بررسی شود . توصیه می کنیم با همکاران ما در دیبا پشتیبان در تماس باشید .

 3. برزین پور محمدی

  درود ، ظرفشویی دوو من به محض انتخاب برنامه و فشردن دکمه ی استارت ، میره روی تایم تاخیر و آب هم گرم نمیشه . مشکل چی میتونه باشه ، میشه لطفا راهنماییم بفرمایید .

 4. سلام ماشین ظرفشویی من چند ساعت پیش بعد از تموم شدن برنامه ی شستشو ، درش باز نمیشه و روی صفحه نمایشگر ارور نشون میده . چجوری میتونم درب دستگاه رو باز کنم ؟ آیا خودم میتونم در دستگاه رو باز کنم یا این که باید تعمیرکار خبر کنم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، این مشکل ممکن است به دلیل گیر کردن چیزی لای درب دستگاه رخ داده باشد . همچنین ممکن است که مشکل از میکروسوئیچ و یا برد الکترونیکی باشد . توصیه می کنیم برای رفع مشکل دستگاه شما توسط تعمیرکار بررسی شود .

 5. با عرض سلام ، ماشین ظرفشویی دوو رو روی برنامه ی eco میذارم ، گاهی اوقات وسط کار و حین کار تایمر ساعتش متوقف میشه و دستگاه در جا کار میکنه ، بعضی اوقات هم مشکلی نداره و به خوبی کار میکنه ، ایراد کار کجاست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید .

  1. سلام دوست گرامی ، توجه داشته باشید که دستگاه درجا نمیزنه ، اگه برنامه رو تموم میکنه ، اون حالت یعنی این که دستگاه در حال خشک کردن هست ، اما اگه برنامه تموم نشه یعنی این که دستگاه شما ایراد داره و باید توسط تکنسین بررسی بشه .

 6. سوزان سازگاری

  با سلام ، کف ماشین ظرفشویی دوو آب گیر کرده و میخوام آب رو خالیش کنم ، چطور باید این کار رو انجام بدم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، باید ابتدا فیلتر کف ماشین ظرفشویی را باز کنید و صافی را کاملا تمیز کنید . همچنین باید شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا گرفتگی نداشته باشد .

 7. درود بر شما ، مشکل تلویزیون ما اینه که دیر روشن میشه ، قبلا سریع روشن میشد اما الان حدود نیم ساعت طول میکشه تا روشن شه ، ایراد چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، مشکل دیر روشن شدن تلویزیون معمولا به علت خرابی برد پاور اتفاق می افتد . باید برد پاور بررسی شود و در صورت نیاز باید این قطعه تعویض گردد .

 8. سلام و خسته نباشید . از زیر ماشین لباسشویی آب میاد .موقع استفاده هیچ آبی لزش نمیاد ولی موقع خاموش بودن بعد چند روز لز زیرش اب میاد . مشکل از چیه؟

  1. سلام این موضوع نیاز به بازدید داره ممکنه از زیر دیگه یا شلینگ ها و خرطومی ها باشه

 9. عرض سلام و خسته نباشید ، مشکل ماشین ظرفشویی دوو من اینه که آب از ماشین ظرفشویی تخلیه نمیشه . من یک ساله دارم از دستگاه استفاده میکنم ، اولین باره که با این مشکل مواجه میشم . مشکل چیه ، میشه راهنمایی کنید .

  1. سلام دوست گرامی ، تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی دوو می تواند علل مختلفی داشته باشد . در ادامه لینک مقاله ی علل تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی دوو را برای شما قرار می دهم . خواندن این مقاله میتونه اطلاعات مفیدی رو در اختیار شما بگذاره : https://www.lgposhtiban.com/dishwasher/cause-of-error-he/
   همچنین اگر در خصوص رفع این مشکل به تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو نیاز دارید می توانید از طریق تماس با شماره تلفن 47278 021 با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

 10. روز بخیر ، میخواستم بدونم آیا شما تعمیرات برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی دوو رو انجام میدین ؟ اگر بله ، تعمیرات رو در منزل ما انجام میدین یا باید قطعه از رو دستگاه باز بشه و براتون ارسال بشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله امکان تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی دوو در این مرکز وجود دارد . جهت انجام تعمیرات برد ، شما می توانید برد الکترونیکی را جدا کنید و برای ما با پست ارسال کنید . جهت هماهنگی بیشتر لطفا با شماره 47278 021 تماس بگیرید .

 11. سلام موتور ماشین ظرفشویی دوو رو موجود دارین ؟ میشه لطفا هزینه شو اعلام بفرمایید .

  1. سلام دوست گرامی ، جهت اطلاع از موجودی و یا خرید قطعات ماشین ظرفشویی دوو لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید

 12. سلام وقت بخیر ، شما قطعات ماشین ظرفشویی دوو رو موجود دارین ؟ آبپاش ظرفشویی دوو میخوام ، آبپاش وسطی زیر طبقه ی بالا نصب میشه . موجود دارین ؟

  1. سلام دوست گرامی بله آبپاش ماشین ظرفشویی دوو موجود می باشد . جهت ثبت درخواست لطفا تماس بگیرید .

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی قطعات و خرید قعات ماشین ظرفشویی دوو با شماره های شرکت تماس بگیرید .

 13. سلام میخواستم بدونم قیمت آکوا استاپ اصلی ماشین ظرفشویی دوو چقدره ؟ و این که اجرت تعویض آکوا استاپ ماشین ظرفشویی دوو رو اعلام می فرمایید ؟

  1. سلام دوست گرامی ، جهت استعلام موجودی یا خرید قطعات اورجینال ماشین ظرفشویی دوو لطفا با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید .

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی قطعه ، اطلاع از قیمت و خرید قطعه ماشین ظرفشویی دوو با شماره های شرکت تماس بگیرید ، در صورت موجود بودن قطعه کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند .

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی قطعه ، اطلاع از قیمت و خرید قطعه ماشین ظرفشویی دوو با شماره های شرکت تماس بگیرید ، در صورت موجود بودن قطعه کارشناسان ما راهنمایی های لازم را به شما ارائه می کنند .

 14. سلام خسته نباشید ، ماشین ظرفشویی دوو ظرف ها را پس از اتمام فرایند شستشو خشک نمی کند و زمانی که درب دستگاه را باز می کنم آب جاری می شود ، علت آن چیست ؟ با تشکر

  1. سلام دوست گرامی ، مخزن تخلیه دستگاه را بررسی کنید ، در صورت مسدود بودن انسداد را رفع کنید .

 15. سلام وقت بخیر ، از زیر ماشین ظرفشویی ما آب نشت کرده . من از کجا میتونم متوجه بشم که نشت از کجاست ؟ ممنون میشم راهنماییم بفرمایید .

  1. سلام دوست گرامی ، ممکنه شلنگ تخلیه آب پاره شده باشد ، بنابراین شلنگ تخلیه را بررسی کنید . همچنین ممکن است که مشکلی در پمپ تخلیه وجود داشته باشد ، بنابراین باید پمپ تخلیه نیز بررسی شود .

 16. خسته نباشید ، چراغ پاور ماشین ظرفشویی دوو روشن نمی شود ، و در نتیجه اصلا دستگاهمون روشن نمیشه و مثل کابینت فقط توش ظرفارو چیدیم . مدت یک سال است که دستگاهو خریدیم و این اولین باره که چنین مشکلی براش پیش اومده . میشه لطفا راهنمایی کنید که مشکل چیه ؟ تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا برق دستگاهتون مشکل داره ، ابتدا از سلامت پریز برق و سپس از سلامت دو شاخه و کابل برق دستگاه مطمئن شوید و سپس اگر ایراد از این موارد نبود ، برد الکترونیکی رو بررسی کنید . که در این صورت باید نسبت به تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود اقددام کنید .

 17. روز بخیر ، ماشین ظرفشویی دوو آب را با سرعت بسیار پایینی تخلیه می کند . علت این مشکل چیست ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، اگر دستگاه پس از پایان برنامه شستشو آب را به خوبی تخلیه نمی کند ، به طوری که آب و کف در دستگاه جمع شده باشد ، احتمالا مشکلی در مسیر تخلیه آب وجود دارد و باید انسداد را بر طرف کنید . برای این منظور باید فیلتر ماشین ظرفشویی را باز کنید و آن را با آب گرم و صابون کاملا تمیز کنید . همچنین باید مسیر تخلیه را بررسی کنید تا چیزی در مسیر تخلیه گیر نکرده باشد .

 18. سلام خسته نباشید ، ماشین ظرفشویی دوو حین شستشوی ظروف صدای ناهنجار و غیر طبیعی به گوش می رسد . میخواستم بپرسم مشکل چیه ؟ با تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بسته به مرحله ی شستشو علت صدای غیر طبیعی از ماشین ظرفشویی دلایل مختلفی می تواند داشته باشد . اگر صدای غیر طبیعی از ماشین ظرفشویی در ابتدای شروع برنامه اتفاق افتاده باشد ، احتمالا بخاطر درست نچیدن ظروف در داخل ماشین ظرفشویی و برخورد پره های اسپری آب به ظروف می باشد . علاوه بر این اگر حین شسشتو باشد ، ممکن است که جت پمپ ( موتور شستشو ) ، که باعث به حرکت در آوردن آب می باشد ، خراب باشد و اگر در حین تخلیه صدای غیر طبیعی به گوش می رسد ، ممکن است که این مشکل بخاطر خرابی پمپ تخلیه و گیر کردن اجسام در پمپ تخلیه اتفاق افتاده باشد .

 19. سلام وقتتون بخیر ، ماشین ظرفشویی ما به برق وصله ولی اصلا چراغای روی پنل روشن نیست . ایرادش چی میتونه باشه . البته اینم بگم که این مورد هم بعد از اسباب کشی به منزل جدیدمون اتفاق افتاد . برند دستگاه الجی می باشد .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکنه که پریز برقتون مشکل داشته باشه ، بنابراین بهتون توصیه میکنم از سلامت پرریز برق مطمئن شوید ، برای این منظور می توانید یک دستگاه برقی دیگری را در آن پریز تست کنید . همچنین توجه داشته باشید که دو شاخه دستگاهتان سالم باشد ، زیرا ممکن است که در اسباب کشی آسیب دیده باشد ، در صورت خرابی باید دو شاخه یا کابل برق دستگاه تعویض شود . نهایتا اگر این موارد سالم بودند ، ممکن است که برد الکترونیکی دستگاه شما دچار آسیب شده باشد . در این صورت باید تعمیرکار ماشین ظرفشویی الجی دستگاه شما را بررسی و تعمیر کند .

 20. سلام خسته نباشید ، ماشین ظرفشویی من دوو می باشد . لیوان ها و فنجان ها لکه دار و تیره و تار هستند بعد از شستشو ، میخواستم بدون ایراد کار از کجاست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، برای جلوگیری از لک شدن ظروف ، بهتر است که چرخه ی خشک کردن گرم استفاده کنید . اگر با انجام این کار بهبودی حاصل نشد ، بهتر است تا از یک شوینده ی کمک شستشو استفاده کنید .

 21. سلام وقتتون بخیر ، میخواستم بدونم محل مناسب قرار دادن بشقاب ها و لیوان ها در کدام قسمت قفسه باید باشد ؟ تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، بهتر است بشقاب ها در نزدیکی بازوهای آبپاش و به سمت مرکز چیده شوند تا مطمئن شوید که در معرض اسپری آب قرار گرفته اند . همچنین بهتر است لیوان و فنجان ها در قفسه بالا چیده شوند .

 22. سلام ظرفشویی ما کلا روشن نمیشه
  چند وقت پیش بچه کوچیکمون روشن خاموش میکرد از برق کشیدیم حالا هرکار میکنیم روشن نمیشه

 23. سلام خسته نباشید ، من یک ماشین ظرفشویی دوو دارم . مشکلش اینه که چرخه ی شستشو کمتر از حد معمولی می باشد و در نتیجه ظروف به خوبی شسته نمی شوند . مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که تایمر ، ترموستات ، خازن حرارتی و .. دچار ایراد شده باشند . در نتیجه باید دستگاه توسط تکنسین بازدید شود .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که ایراد از قفل درب یا سوئیچ قفل باشد . اگر این موارد سالم بودند ممکن است که برد دچار مشکل شده باشد .

 24. سلام خسته نباشید ، هنگام کار صفحه نمایش ماشین ظرفشویی 14 نفره دوو روشن و خاموش می شود ، مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا مشکل از برد یا سیم کشی دستگاه می باشد . باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

 25. سلام وقتتون بخیر ، آلارم نمک ماشین ظرفشویی روشن شده ، چجوری میتونم خاموشش کنم ؟ با تشکر

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، روشن شدن آلارم نمک به این معناست که دستگاه نمک ندارد ، باید به اندازه یک لیوان داخل جا پودری نمک بریزید ، تا چراغ خاموش شود .

 26. عسل شیرازی

  سلام ماشین ظرفشویی من بعد از ده دقیقه کار کردن تایمرش استاپ میکنه و ضمنا آب را هم گرم نمیکنه
  دلیلش از چی میتونه باشه ؟
  المنت و ترموسوییچ و میکرو سوییچ و همه سالمن البته
  هیچ خطایی هم نشون نمیده

 27. سلام ماشین ظرفشوویی روشن میشه ولی تا تمام شدن تایم برنامه هیچ شستشویی انجام نمیده و در اخر ارور E3 میده کف ماشین هم آب جمع میشه ممنون میشم راهنمایی کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش