علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی دوو

علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی دوو

علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی دوو

آیا متوجه شده اید که ماشین ظرفشویی شما خیلی دیرتر از آنچه که قرار بود شست و شو را ادامه داده است؟ متأسفانه، احتمالا به این دلیل نیست که زودتر از موعد به پایان رسید، بلکه به این دلیل  است که درست در وسط یک چرخه تاخیر دارد.  این می تواند ظروف شما را کثیف کند یا همچنان مواد شوینده را بر روی ظروف باقی بگذارد.ما می توانیم به شما کمک کنیم تا دلیل آن را کشف کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب از نمایندگی دوو پشتیبان همراه ما باشید.

ماشین ظرفشویی دوو چرخه شستشو را تمام نمی کند، چه کار کنم؟

جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی دوو ممکن است به دلایل مختلف اتفاق بیفتد. اگر وقفه در شست و شو در ماشین ظرفشویی بسیار طولانی باشد بهتر است دستگاه را خاموش کنید.

علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی دوو ممکن است به دلیل موارد زیر باشد:

 • ممکن است مشکل از سیستم کنترل پنل ماشین ظرفشویی دوو باشد. در این مواقع دستگاه را مجدد راه اندازی کنید و در صورت خاموش کردن تجهیزات بالافاصله آن روشن نکنیدبلکه بگذارید حداقل نیم ساعت استراحت کند.
 • در صورتی که المنت گرمایشی معیوب باشد می توانید از یک متخصص برای تست آن کمک بگیرید. تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو با استفاده از مولتی متر دستگاه را ارزیابی می کند و در صورتی که نیاز به تعویض این قطعه داشته باشد این کار را انجام نمی دهد.
 • مسدود بودن زهکشی فاضلاب به دلیل انسداد در لوله اتفاق می افتد. در این مواقع ماشین ظرفشویی توانایی تخلیه آب را نداشته است.
 • خرابی پمپ ماشین ظرفشویی یکی از دلایل خرابی ماشین ظرفشویی دوو می باشد.
 • شیر برقی یا شیر ورودی دستگاه خراب است. تکنسین می تواند این خرابی را در طول زمان تشخیص دهد.

در هر صورت، تنها یک متخصص ذیصلاح می تواند مشکلات دستگاه را شناسایی کند. تماس با تکنسین ماهر را فراموش نکنید. تعمیرات به موقع شما را از مشکلات بعدی نجات می دهد.

 • قطع شدن برق دستگاه یک علت جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی دوو می باشد. در صورتی که مشکل از کابل باشد براحتی می توانید آن را تعویض کنید. گاهی اوقات نیز به دلیل نوسانات برق منطقه این مشکل اتفاق می افتد. در این مواقع صبر کنید و در زمان هایی که اوج مصرف برق نیست، ماشین ظرفشویی دوو را روشن کنید.
 • خرابی سوئیچ درب ماشین ظرفشویی می تواند باعث جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی دوو باشد. سوئیچ ماشین ظرفشویی دوو را می توانید با استفاده از مولتی متر تست کنید و در صورتی که میکروسوئیچ خراب است آن را تعمیر کنید.
 • مشکلات فشار آب ماشین ظرفشویی یکی از دلایل جلو نرفتن تایم و برنامه ماشین ظرفشویی دوو است. در صورتی که فشار آب خیلی کم باشد، ماشین ظرفشویی در اواسط چرخه توقف میکند.
 • خرابی تایمر یکی از دلایل وقفه در برنامه ماشین ظرفشویی دوو است. تایمر از چرخ دنده تشکیل شده است در صورتی گه گیر کند و فرسوده شود ممکن است بشکند.
 • نصب و اتصال نادرست: نصب و اتصال نادرست می تواند یک علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی دوو باشد. اگر دستگاه را تازه خریده اید و یا گارانتی دارد بهتر است با نمایندگی لوازم خانگی دوو ارتباط برقرار کنید.
 • خرابی سنسور : خرابی یکی از سنسورهای ماشین ظرفشویی دوو می تواند یکی از دلایل جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی باشد. اگر سنسور دما خراب شود، آب می تواند به طور نامحدود گرم شود. همچنین خرابی سنسور سطح آب باعث می شود دستگاه دائما سعی کند آب را پمپ کند یا به داخل بکشد.

علت سریع تر تمام شدن تایم ماشین ظرفشویی دوو

همیشه این احتمال وجود دارد که ماشین ظرفشویی شما چرخه شستشو را از نظر فنی کامل کرده باشد، اما اگر متوجه شدید که سریعتر از حد انتظار تمام شده است، ممکن است ماشین ظرفشویی چرخه خشک کردن را رد کرده باشد. این را می توان به راحتی تشخیص داد زیرا وقتی ماشین ظرفشویی خود را باز می کنید، ظروف شما هنوز کاملا خیس خواهند بود. اگر چرخه خشک را فعال کرده اید، باید مجموعه فن را بررسی کنید. اگر فن دیگر کار نکند، ماشین ظرفشویی نمی تواند هوای گرم و مرطوب باقی مانده پس از یک چرخه شستشو را به بیرون منتقل کند. به این ترتیب، ظروف شما مرطوب می مانند و چرخه خشک شدن را به طور کامل رد می کند.

از طرف دیگر، اگر متوجه شدید که ماشین ظرفشویی شما فقط چرخه خشک شدن را قطع می کند، اما فن هنوز کار می کند، قطعات دیگری وجود دارند که می توانند خاموش شوند. یکی دیگر از این قطعات می تواند ترموستات با حد بالا باشد. این وظیفه خاموش کردن عنصر گرمایش است تا ماشین ظرفشویی خیلی داغ نشود. با این حال، در صورت خرابی، می تواند المنت گرمایشی را پیش از موعد خاموش کند.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی  دوو در تهران

در صورتی که برنامه شست و شوی ماشین ظرفشویی دوو جلو نرود در اغلب موارد هزینه تعمیر آن بالا نیست. هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط اتحادیه تعیین می شود. می توانید با یک متخصص ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید و مشکل ماشین ظرفشویی را با او در میان بگذارید. وی با بررسی و تجهیزات لازم سریعا علت جلو نرفتن تایم ماشین ظرفشویی دوو را بررسی و اقدامات لازم برای تعمیر آن را به انجام می رساند.

با یک متخصص ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو برنامه را جلو نمی برد بهتر است با تعمیرکار دوو تماس بگیرید. این افراد در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی مهارت لازم را داشته و تجهیزات کافی را در اختیار داشته و این کار را انجام می دهند. هر چند ممکن است شما از پس مشکلاتی مانند قطعی برق بربیایید.اگر در تهران هستید بهتر است با نمایندگی تعمیرات دوو در تهران  تماس بگیرید. پشتیبانی دوو انواع خدمات، نصب، تعویض و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران را به انجام می رساند. با توجه به اینکه این مجموعه دارای شعب مختلف است در تمام تهران در 24 ساعت شبانه روز و تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات است. از طریق تلفن با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را در وب سایت بگذارید.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در تهران

تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در تهران

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو در تهران خراب شده است تعمیر آن به ندرت امکان پذیر است و باید تعویض قطعه انجام شود. این کار متناسب با هر دستگاه انجام می شود. تعویض قطعات ماشین ظرفشویی دوو در تهران بسیار خطرناک است و حتما باید ایمنی را رعایت کرد و نیاز به تجربه و مهارت دارد. بنابراین بهتر است این کار را به تکنسین ماهر و با تجربه در زمینه تعمیر ظرفشویی دوو بسپارید. شما می توانید ظرفشویی دوو را برای ما ارسال کنید. در تعمیرگاه لوازم خانگی دوو در تهران توسط دستگاه های پیشرفته دستگاه ارزیابی و بازرسی می شود. اگر قطعات آن خراب یا نیم سوز شده باشند تشخیص داده می شود و در صورتی که قابل تعمیر باشد این اقدام انجام می شود و اگر دستگاه به تعویض نیاز داشته باشد با استفاده از قطعات اورجینال دوو که در اختیار داریم این کار انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است با ما در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش