تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران

مرکز تعمیر جاروبرقی دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز تعمیر جاروبرقی دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات تعمیرات توسط این مرکز خدمات تعمیرات DAEWOO شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. همچنین قطعات موجود در این تعمیرگاه مجاز دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی دوو در سراسر تهران می باشیم.

ویژگی های مرکز تعمیر جاروبرقی دوو دیبا پشتیبان ایرانیان

 • این تعمیرگاه جاروبرقی دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
 • تکنسین های این مرکز همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیرات جاروبرقی دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
 • این مرکز دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و جاروبرقی شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر جاروبرقی دوو خود می گردید، انتخاب مرکز تعمیرات دوو دیبا پشتیبان ایرانیان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این تعمیرگاه تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات جاروبرقی دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

آیا ما نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان افتخار این را دارد که سالها به شما مشتریان عزیز جاروبرقی دوو خدمات رسانی انجام داده است و با اعزام سرویسکاران مجرب و متخصص که سالیان زیادی را بصورت تخصصی به تعمیرات جاروبرقی دوو پرداخته اند سعی در جلب رضایت حداکثری شما عزیزان داشته است اما ذکر این نکته ضروری است که ما به هیچ عنوان خود را به عنوان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو معرفی نمیکنیم و تاکید میکنیم مجموعه ما بعنوان تعمیرگاه تمام برندهای جاروبرقی از جمله دوو با کسب جوازهای لازم از اتحادیه های تعمیرات تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد

در صورتی که دستگاه شما دارای گارانتی میباشد یا تمایل دارید از خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو یا نمایندگی اصلی تعمیرات جاروبرقی دوو استفاده کنید حتما با شماره های روی ضمانتنامه دستگاه تماس بگیرید.

تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی دوو

از جمله ی مهم ترین ایرادات در جاروبرقی دوو می توان به روشن نشدن، کاهش قدرت موتور، سوختن موتور، کاهش مکش، صدای زیاد، خرابی بلبرینگ، خرابی پروانه، خرابی نگهدارنده لاستیکی، خرابی سیم جمع کن، سوختن رله، خاموش شدن ناگهانی، خرابی کلید قطع و وصل، پر شدن کیسه، کثیفی فیلتر، پارگی لوله خرطومی، اورلود و… اشاره کرد. ما در ادامه علل مهم ترین ایرادات رایج در جاروبرقی دوو را مورد بررسی قرار داده ایم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

تولید صدای زیاد هنگام کارکرد جاروبرقی دوو

سر و صدای زیاد و نا هنجار جاروبرقی امری طبیعی نمی باشد و نیاز به بررسی دارد. در صورت شنیدن صدای زیاد هنگام کارکرد دستگاه، باید مواردی از قبیل خرابی پروانه ها، بلبرینگ ها یا بوش ها، نگهدارنده ی لاستیکی موتور و… بررسی شوند. به عنوان مثال برخی از جاروبرقی ها دارای پروانه هستند، خرابی پروانه باعث ایجاد سر و صدا می شود، در این صورت باید پروانه را تعویض کنید. یا اگر در موتور دستگاه بلبرینگ و بوش معیوب باشند، آرمیچر با کفشک های قطب هسته برخورد می کنند و باعث تولید صدا می شوند. همچنین دور موتور یک لاستیک پلاستیکی وجود دارد که مانند کمربند می باشد، کار این کمربند، جلوگیری از تولید صدا و لرزش موتور می باشد، اگر این لاستیک خراب شود و یا اگر موتور از جای اصلی خود خارج شود، باعث ایجاد سر و صدا می شود.

ضعیف بودن مکش جاروبرقی دوو

اگر مکش دستگاه شما ضعیف است، باید 4 مورد اصلی و مهم در دستگاه بررسی شوند. اول از همه باید موتور دستگاه بررسی شود. اگر موتور دچار مشکل شده باشد و یا اگر موتور نیم سوز شده باشد، مستقیما روی سرعت موتور تاثیر می گذارد. همچنین اگر کیسه دستگاه پر باشد، قدرت مکش به شدت کاهش می یابد که در این صورت باید کیسه را خالی کنید و یا این که کیسه را تعویض کنید. اگر لوله تلسکوپی و لوله خرطومی دستگاه مسدود باشند، مثلا یک جسمی مثل جوراب وارد لوله شود، باعث مسدود شدن لوله می شود، و قطعا اگر لوله های رابط مسدود باشند و یا اگر لوله خرطومی پاره شده باشد یا لوله خرطومی تا خورده باشد، دستگاه مکش مناسبی نخواهد داشت. علاوه بر این اگر فیلتر ها ( 2 فیلر در دستگاه وجود دارد )، کثیف شده باشند، مکش دستگاه بسیار کم می شود و حتی کثیفی بیش از حد فیلتر ها باعث خاموش شدن دستگاه و حتی باعث سوختن موتور نیز می شوند، در نتیجه شستشو یا تعویض به موقع فیلتر ها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در صورت تعویض 5 تا پاکت، باید یک بار فیلتر ها نیز توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات جاروبرقی دوو تعویض گردند.

پایین بودن قدرت موتور دستگاه با وجود روشن شدن موتور جاروبرقی دوو

گاهی ممکن است که دستگاه شما روشن شود، موتور کار کند، اما قدرت آن خیلی کم باشد. علت این مشکل چندین موضوع می باشد. و البته بررسی و تعمیرات آن نیز به تخصص بالایی نیازمند است. اما قدرت کم موتور می تواند بخاطر کثیف بون کلکتور باشد. در نتیجه باید کلکتور با استفاده از تینر یا بنزین ( از سمباده استفاده نکنید )، تمیز شود. همچنین خرابی زغال نیز می تواند باعث کاهش قدرت موتور شود، زیرا در صورت تماس زغال با کلکتور، سایش اتفاق می افتد و همین امر باعث کثیفی کلکتور می شود. علاوه بر این تمام شدن زغال ها نیز می تواند مشکل ساز شود. همچنین خرابی یاطاقان ها می تواند باعث برخورد آرمیچر با کفشک ها شود و در نتیجه تولید صدای نا هنجار کند. و در آخر نیم سوز شدن موتور نیز می تواند باعث ایجاد صدای زیاد شود. زیرا اگر موتور نیم سوز شود، بسیار داغ می شود و می تواند صدای زیادی نیز ایجاد کند.

روشن نشدن جاروبرقی دوو

روشن نشدن دستگاه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. از جمله ی مهم ترین علل روشن نشدن دستگاه می توان به برق نداشتن پریز یا خرابی پریز برق، خرابی دو شاخه برق دستگاه، معیوب بودن سیم رابط، خرابی سیم جمع کن، خرابی کلید قطع و وصل، سوختگی رله، قطع بودن مدار سری موتور، سوختن کامل موتور و… اشاره کرد. اگر موتور سوخته باشد، در صورت اتصال مستقیم برق به موتور، باز هم موتور روشن نمی شود و در این صورت باید موتور توسط یک سرویس کار حرفه ای از مراکز معتبر تعمیر جاروبرقی دوو تعویض گردد.

گرم شدن بیش از حد جاروبرقی دوو

اگر موتور دستگاه شما هنگام کارکرد بیش از حد داغ می شود یا موتور به سختی کار می کند، باید کیسه ی دستگاه را بررسی کنید و در صورت پر بودن، آن را تعویض و یا تخلیه کنید. همچنین لازم است تا فیلتر ها را نیز بررسی کنید، یک فیلتر در نزدیکی موتور قرار دارد که از ورود گرد و خاک به موتور جلوگیری می کند و یک فیلتر هوا نیز در قسمت بالای دستگاه و تقریبا در قسمت خارجی قرار دارد که از پخش شدن گرد و خاک در فضا جلوگیری می کند، کثیف شدن این فیلتر ها، فشار زیادی را به موتور وارد می کند و علاوه بر کاهش مکش، می تواند باعث گرم شدن بیش از حد موتور و نهایتا منجربه سوختن موتور شود، در نتیجه تعویض به موقع فیلتر از ضرورت بالایی برخوردار می باشد. پس از بررسی کیسه و فیلتر هوا، اگر مشکل بر طرف نشد و موتور بیش از حد داغ شد، باید خود موتور و قطعات داخلی دستگاه بررسی شود، که البته این بررسی ها باید حتما توسط تکنسین متخصص از تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی مانند دیبا پشتیبان ایرانیان انجام شود.

وجود بوی سوختگی جاروبرقی دوو

اگر در دستگاه متوجه ی بوی سوختگی شدید، ابتدا باید دستگاه را خاموش کنید و سپس باید مواردی از قبیل موتور، کاسه نمد، عملکرد کلکتور، وضعیت سوئیچ ها و… را مورد بررسی قرار دهید. توجه کنید که در صورت عدم توجه به این مشکل و استفاده از دستگاه در این وضعیت، ممکن است که باعث سوختن و خرابی کامل موتور شوید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی دوو

جاروبرقی می تواند بنا به دلایل مختلفی خاموش شود. این موارد شامل افزایش ناگهانی دمای دستگاه یا داغ شدن موتور، نیم سوز شدن موتور، سوختن موتور، خرابی ترموستات، کثیفی فیلتر ها، پر بودن پاکت دستگاه، مشکل در رله، مشکل در برد و… می شوند. همچنین خاموش شدن ناگهانی دستگاه ممکن است که بنا به دلایل خیلی ساده ای مثل مشکل در پریز برق، قطعی سیم رابط، خرابی سیم جمع کن، خرابی کلید قطع و وصل و… اتفاق افتاده باشد.

انواع ارور های موجود در جاروبرقی دوو

 • عدم مکش کافی جاروبرقی : در صورتی که جاروبرقی توانایی کافی برای از بین بردن گرد و غبار را نداشته باشد، به این معناست که مکش دستگاه ضعیف است. در این صورت باید مواردی از قبیل فیلتر هوا بررسی شود و در صورت مسدود بودن یا صدمه دیدن باید آن را تعویض کنید. همچنین باید فیلتر اگزوز، شیلنگ دستگاه و کیسه جاروبرقی نیز هر کدام بررسی شوند و در صورت نیاز باید تعویض شوند.
 • شکستن کمربند جاروبرقی : کمربند دستگاه می تواند بخاطر ضربه یا گیر کردن اجسامی مثل مو، آسیب ببیند. در این صورت رول برس نمی تواند به خوبی بچرخد و یا حرکت کند. در این صورت باید یاتاقان ها و مونتاژ برس بررسی شوند، زیرا این موارد تاثیر بسیاری روی کمربند دارند.
 • کار نکردن جاروبرقی : در صورت مواجه شدن با این مشکل باید ابتدا مطمئن شوید که پریز برقی که دستگاه را به آن وصل کرده اید سالم است یا خیر. برای بررسی پریز برق می توانید از یک اهم متر استفاده کنید. در صورتی که پریز برق سالم باشد باید دو شاخه و سیم رابط و دکمه ی روشن و خاموش کردن دستگاه را بررسی کنید. همچنین این مشکل می تواند بخاطر خرابی صفحه کنترل جاروبرقی یا خرابی موتور نیز اتفاق افتاده باشد. و همچنین در صورت نداشتن تخصص با یک تعمیرکار مجرب از مرکز تعمیرات جاروبرقی تماس بگیرید.
 • سر و صدای بلند دستگاه : اصولا این سر و صدای بلند دستگاه می تواند در اثر خرابی های موتور اتفاق افتاده باشد. همچنین از دیگر دلایل ایجاد مشکل می توان به تراز نبودن کمربند درایو و یا شکستگی یاتاقان غلطکی اشاره کرد.
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه : این مشکل می تواند در اثر قطع شدن سیم برق، مشکلات دکمه ی خاموش و روشن و یا بخاطر خراب شدن سیم جمع کن دستگاه اتفاق بیوفتد. همچنین یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی دستگاه، جلوگیری از سوختن موتور در اثر گرم شدن موتور می باشد. علاوه بر این ممکن است موتور سوخته باشد، که در این صورت لازم است تا موتور تعویض شود.

ارور ها و هزینه تعمیرات جاروبرقی دوو

هزینه ی تعمیرات جاروبرقی دوو

هنگامی که جاروبرقی دوو شما دچار مشکل شود، شما 2 راه حل پیش رو دارید، اول این که دستگاهتان را تعمیر کنید و دوم این که یک دستگاه جدیدی را خریداری کنید. در بیشتر اوقات تعمیر دستگاه هزینه ی کمتری نسبت به خرید یک دستگاه جدید در بر خواهد داشت. اما این که کدام بخش دستگاه خراب شده باشد نیز، در هزینه ی تعمیرات جاروبرقی دوو بسیار تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال در صورتی که موتور دستگاه سوخته باشد، باید هزینه ی بالایی برای تعمیر پرداخت کنید. بنابراین در چنین شرایطی اطلاع از نرخ تعمیرات بسیار مهم می باشد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه ی دقیق تعمیرات دستگاهتان با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

مرکز تعمیر جاروبرقی دوو شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر جاروبرقی دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات جاروبرقی شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این مرکز تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز خدمات تعمیرات DAEWOO و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو ما در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در شمال تهران

خدمات تعمیر جاروبرقی دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در غرب تهران

خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در شرق تهران

خدمات تعمیر جاروبرقی دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر جاروبرقی دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر جاروبرقی دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک،  افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

4.2/5 - (4 امتیاز)

4 thoughts on “مرکز تعمیر جاروبرقی دوو در تهران”

 1. جلال جباری

  سلام جاروبرقی خانگی دوو صدای خشنی میده . همچنین وقتی ولوم رو میچرخونم و قدرت رو بالاتر میبرم ذغالش جرقه میزنه . مشکل چیه و باید چیکار کرد ؟

  1. سلام دوست گرامی ، مشکل از ذغال موتور می باشد و باید تعویض گردد . همچنین ممکن است که مشکل به علت نیم سوز شدن آرمیچر یا کلکتور اتفاق افتاده باشه ، در نتیجه باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

 2. مهرشاد چاپاری

  سلام مدتیه وقتی که دستگاه رو روشن میکنم ، ولوم کم و زیاد میشه . جاروبرقیمو دو ساله که خریدم . علت این مشکل چیه ؟

  1. سلام مدتیه وقتی که دستگاه رو روشن میکنم ، ولوم کم و زیاد میشه . جاروبرقیمو دو ساله که خریدم . علت این مشکل چیه ؟
   پاسخ : سلام دوست گرامی ، لحتمالا مدار جاروبرقی خراب شده . باید دستگاه توسط تکنسین بررسی بشه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید

021-47278