نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دوو پشتیبان نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات تعمیرات توسط این مرکز خدمات پس از فروش DAEWOO شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. همچنین قطعات موجود در این تعمیرگاه مجاز دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی دوو در سراسر تهران می باشیم.

بنابراین در صورتی که جارو برقی دوو خراب شود از راه های ارتباطی که در انتهای همین مقاله و یا در قسمت تماس با ما اشاره شده است با نزدیکترین شعبه ما به محل شما ارتباط برقرار کنید. در صورت تمایل جاروبرقی را به نمایندگی تعمیرات دوو در تهران ارسال و یا اینکه از دوو پشتیبان تعمیرکار به محل در تهران اعزام  و مشکل شما را رفع می کند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02147278 تماس بگیرید.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو پشتیبان

 • این نمایندگی جاروبرقی دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
 • تکنسین های این مرکز خدمات پس از فروش همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیرات جاروبرقی دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
 • این نمایندگی دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و جاروبرقی شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات پس از فروش جاروبرقی دوو

اگر به دنبال یک مرکز خدمات پس از فروش معتبر برای تعمیر جاروبرقی دوو خود می گردید، انتخاب نمایندگی تعمیرات دوو دوو پشتیبان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این نمایندگی تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات جاروبرقی دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات جاروبرقی دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

هزینه ی تعمیرات در نمایندگی جاروبرقی دوو

هنگامی که جاروبرقی دوو شما دچار مشکل شود، شما 2 راه حل پیش رو دارید، اول این که دستگاهتان را تعمیر کنید و دوم این که یک دستگاه جدیدی را خریداری کنید. در بیشتر اوقات تعمیر دستگاه هزینه ی کمتری نسبت به خرید یک دستگاه جدید در بر خواهد داشت. اما این که کدام بخش دستگاه خراب شده باشد نیز، در هزینه ی تعمیرات جاروبرقی دوو بسیار تاثیر گذار خواهد بود. به عنوان مثال در صورتی که موتور دستگاه سوخته باشد، باید هزینه ی بالایی برای تعمیر پرداخت کنید. بنابراین در چنین شرایطی اطلاع از نرخ تعمیرات بسیار مهم می باشد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از هزینه ی دقیق تعمیرات دستگاهتان با شماره تلفن های درج شده در این صفحه تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو شبانه روزی

در تعمیرگاه مجاز دوو پشتیبان تعمیر جاروبرقی دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات جاروبرقی شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این نمایندگی تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز خدمات پس از فروش DAEWOO و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

تعمیرات جاروبرقی دوو در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات جاروبرقی دوو

از جمله ی مهم ترین ایرادات در جاروبرقی دوو می توان به روشن نشدن، کاهش قدرت موتور، سوختن موتور، کاهش مکش، صدای زیاد، خرابی بلبرینگ، خرابی پروانه، خرابی نگهدارنده لاستیکی، خرابی سیم جمع کن، سوختن رله، خاموش شدن ناگهانی، خرابی کلید قطع و وصل، پر شدن کیسه، کثیفی فیلتر، پارگی لوله خرطومی، اورلود و… اشاره کرد. ما در ادامه علل مهم ترین ایرادات رایج در جاروبرقی دوو را مورد بررسی قرار داده ایم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو تماس بگیرید.

تولید صدای زیاد هنگام کارکرد جاروبرقی دوو

سر و صدای زیاد و نا هنجار جاروبرقی امری طبیعی نمی باشد و نیاز به بررسی دارد. در صورت شنیدن صدای زیاد هنگام کارکرد دستگاه، باید مواردی از قبیل خرابی پروانه ها، بلبرینگ ها یا بوش ها، نگهدارنده ی لاستیکی موتور و… بررسی شوند. به عنوان مثال برخی از جاروبرقی ها دارای پروانه هستند، خرابی پروانه باعث ایجاد سر و صدا می شود، در این صورت باید پروانه را تعویض کنید. یا اگر در موتور دستگاه بلبرینگ و بوش معیوب باشند، آرمیچر با کفشک های قطب هسته برخورد می کنند و باعث تولید صدا می شوند. همچنین دور موتور یک لاستیک پلاستیکی وجود دارد که مانند کمربند می باشد، کار این کمربند، جلوگیری از تولید صدا و لرزش موتور می باشد، اگر این لاستیک خراب شود و یا اگر موتور از جای اصلی خود خارج شود، باعث ایجاد سر و صدا می شود.

ضعیف بودن مکش جاروبرقی دوو

اگر مکش دستگاه شما ضعیف است، باید 4 مورد اصلی و مهم در دستگاه بررسی شوند. اول از همه باید موتور دستگاه بررسی شود. اگر موتور دچار مشکل شده باشد و یا اگر موتور نیم سوز شده باشد، مستقیما روی سرعت موتور تاثیر می گذارد. همچنین اگر کیسه دستگاه پر باشد، قدرت مکش به شدت کاهش می یابد که در این صورت باید کیسه را خالی کنید و یا این که کیسه را تعویض کنید. اگر لوله تلسکوپی و لوله خرطومی دستگاه مسدود باشند، مثلا یک جسمی مثل جوراب وارد لوله شود، باعث مسدود شدن لوله می شود، و قطعا اگر لوله های رابط مسدود باشند و یا اگر لوله خرطومی پاره شده باشد یا لوله خرطومی تا خورده باشد، دستگاه مکش مناسبی نخواهد داشت. علاوه بر این اگر فیلتر ها ( 2 فیلر در دستگاه وجود دارد )، کثیف شده باشند، مکش دستگاه بسیار کم می شود و حتی کثیفی بیش از حد فیلتر ها باعث خاموش شدن دستگاه و حتی باعث سوختن موتور نیز می شوند، در نتیجه شستشو یا تعویض به موقع فیلتر ها نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. در صورت تعویض 5 تا پاکت، باید یک بار فیلتر ها نیز توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه ها و نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو تعویض گردند.

پایین بودن قدرت موتور دستگاه با وجود روشن شدن موتور جاروبرقی دوو

گاهی ممکن است که دستگاه شما روشن شود، موتور کار کند، اما قدرت آن خیلی کم باشد. علت این مشکل چندین موضوع می باشد. و البته بررسی و تعمیرات آن نیز به تخصص بالایی نیازمند است. اما قدرت کم موتور می تواند بخاطر کثیف بون کلکتور باشد. در نتیجه باید کلکتور با استفاده از تینر یا بنزین ( از سمباده استفاده نکنید )، تمیز شود. همچنین خرابی زغال نیز می تواند باعث کاهش قدرت موتور شود، زیرا در صورت تماس زغال با کلکتور، سایش اتفاق می افتد و همین امر باعث کثیفی کلکتور می شود. علاوه بر این تمام شدن زغال ها نیز می تواند مشکل ساز شود. همچنین خرابی یاطاقان ها می تواند باعث برخورد آرمیچر با کفشک ها شود و در نتیجه تولید صدای نا هنجار کند. و در آخر نیم سوز شدن موتور نیز می تواند باعث ایجاد صدای زیاد شود. زیرا اگر موتور نیم سوز شود، بسیار داغ می شود و می تواند صدای زیادی نیز ایجاد کند.

روشن نشدن جاروبرقی دوو

روشن نشدن دستگاه می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. از جمله ی مهم ترین علل روشن نشدن دستگاه می توان به برق نداشتن پریز یا خرابی پریز برق، خرابی دو شاخه برق دستگاه، معیوب بودن سیم رابط، خرابی سیم جمع کن، خرابی کلید قطع و وصل، سوختگی رله، قطع بودن مدار سری موتور، سوختن کامل موتور و… اشاره کرد. اگر موتور سوخته باشد، در صورت اتصال مستقیم برق به موتور، باز هم موتور روشن نمی شود و در این صورت باید موتور توسط یک سرویس کار حرفه ای از نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو تعویض گردد.

گرم شدن بیش از حد جاروبرقی دوو

اگر موتور دستگاه شما هنگام کارکرد بیش از حد داغ می شود یا موتور به سختی کار می کند، باید کیسه ی دستگاه را بررسی کنید و در صورت پر بودن، آن را تعویض و یا تخلیه کنید. همچنین لازم است تا فیلتر ها را نیز بررسی کنید، یک فیلتر در نزدیکی موتور قرار دارد که از ورود گرد و خاک به موتور جلوگیری می کند و یک فیلتر هوا نیز در قسمت بالای دستگاه و تقریبا در قسمت خارجی قرار دارد که از پخش شدن گرد و خاک در فضا جلوگیری می کند، کثیف شدن این فیلتر ها، فشار زیادی را به موتور وارد می کند و علاوه بر کاهش مکش، می تواند باعث گرم شدن بیش از حد موتور و نهایتا منجربه سوختن موتور شود، در نتیجه تعویض به موقع فیلتر از ضرورت بالایی برخوردار می باشد. پس از بررسی کیسه و فیلتر هوا، اگر مشکل بر طرف نشد و موتور بیش از حد داغ شد، باید خود موتور و قطعات داخلی دستگاه بررسی شود، که البته این بررسی ها باید حتما توسط تکنسین متخصص از نمایندگی های مجاز لوازم خانگی مانند دوو پشتیبان انجام شود.

وجود بوی سوختگی جاروبرقی دوو

اگر در دستگاه متوجه ی بوی سوختگی شدید، ابتدا باید دستگاه را خاموش کنید و سپس باید مواردی از قبیل موتور، کاسه نمد، عملکرد کلکتور، وضعیت سوئیچ ها و… را مورد بررسی قرار دهید. توجه کنید که در صورت عدم توجه به این مشکل و استفاده از دستگاه در این وضعیت، ممکن است که باعث سوختن و خرابی کامل موتور شوید.

خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی دوو

جاروبرقی می تواند بنا به دلایل مختلفی خاموش شود. این موارد شامل افزایش ناگهانی دمای دستگاه یا داغ شدن موتور، نیم سوز شدن موتور، سوختن موتور، خرابی ترموستات، کثیفی فیلتر ها، پر بودن پاکت دستگاه، مشکل در رله، مشکل در برد و… می شوند. همچنین خاموش شدن ناگهانی دستگاه ممکن است که بنا به دلایل خیلی ساده ای مثل مشکل در پریز برق، قطعی سیم رابط، خرابی سیم جمع کن، خرابی کلید قطع و وصل و… اتفاق افتاده باشد.

صدای زیاد در جاروبرقی دوو و گرفتگی فیلتر

علت صدای زیاد جاروبرقی دوو عموما به دلیل کثیفی فیلتر است. فیلتر تاثیر بسیار زیادی بر قدرت مکش دارد و به مرور زمان کثیف می شود. بنابراین اگر جارو برقی دارای صدای نابهنجار است فیلتر آن را جدا کنید و بشویید اگر برطرف نشد و در تهران هستید با نمایندگی دوو در تهران تماس بگیرید زیرا ممکن است صدای زیاد در جاروبرقی از خرابی بلبلرینگ و پروانه و خرابی نگهدارنده لاستیکی باشد.

 خرابی سیم جمع کن جارو برقی دوو

ممکن است برای همه ما اتفاق افتاده باشد که سیم جاروبرقی به خوبی جمع نشود. در صورتی که این اتفاق بیفتد اول را سیم کشیده  و چند بار امتحان می کنیم. در صورتی که این کارایی جاروبرقی به درستی کار نکرد احتمالا فنر داخل آن شکسته است.

 سوختن رله جاروبرقی دوو

در صورتی که رله جاروبرقی دوو بسوز جاروبرقی روشن نمی شود. سوختن رله دلایل مخلتلفی دارد. در صورت روشن نشدن جاروبرقی آن را به سرویس کار برسانید.

 خرابی کلید قطع و وصل

کلید قطع و وصل جاروبرقی ممکن است بشکند و یا اتصال را برقرار کند. در این مواقع به یک تعمیرکار ماهر دوو جاروبرقی مراجعه و ان را تعمیر کنید. در صورتی که به آن توجه نکنید ممکن است جاروبرقی اتصالی کند و برد آن بسوزد.

 پارگی لوله خرطومی

خرطومی یکی از لوازم جانبی جاروبرقی شمرده می شود. در صورتی که خراب شده، پاره یا ترک برداشته باشد. مکش در جارو برقی به درستی انجام نمی شود و صدای خارج شدن هوا شنیده می شود. شما می توانید مدل جاروبرقی و مشخصات آن را برای ما بفرستید و لوله خرطومی و متعلقات نو آن را دریافت کنید.

بلند شدن دود از جاروبرقی

زمانی که لوله خرطومی جاروبرقی مسدود شده باشد  و یا کیسه جاروبرقی پر باشد و یا زمانی که فیلتر تمیز نباشد فشار زیادی به دستگاه وارد شده و قدرت موتور آن ضعیف و از آن دود بلند می شود. زیرا در این مواقع موتور بیش از اندازه گرم می شود.

انواع ارور های موجود در جاروبرقی دوو

 • عدم مکش کافی جاروبرقی : در صورتی که جاروبرقی توانایی کافی برای از بین بردن گرد و غبار را نداشته باشد، به این معناست که مکش دستگاه ضعیف است. در این صورت باید مواردی از قبیل فیلتر هوا بررسی شود و در صورت مسدود بودن یا صدمه دیدن باید آن را تعویض کنید. همچنین باید فیلتر اگزوز، شیلنگ دستگاه و کیسه جاروبرقی نیز هر کدام بررسی شوند و در صورت نیاز باید تعویض شوند.
 • شکستن کمربند جاروبرقی : کمربند دستگاه می تواند بخاطر ضربه یا گیر کردن اجسامی مثل مو، آسیب ببیند. در این صورت رول برس نمی تواند به خوبی بچرخد و یا حرکت کند. در این صورت باید یاتاقان ها و مونتاژ برس بررسی شوند، زیرا این موارد تاثیر بسیاری روی کمربند دارند.
 • کار نکردن جاروبرقی : در صورت مواجه شدن با این مشکل باید ابتدا مطمئن شوید که پریز برقی که دستگاه را به آن وصل کرده اید سالم است یا خیر. برای بررسی پریز برق می توانید از یک اهم متر استفاده کنید. در صورتی که پریز برق سالم باشد باید دو شاخه و سیم رابط و دکمه ی روشن و خاموش کردن دستگاه را بررسی کنید. همچنین این مشکل می تواند بخاطر خرابی صفحه کنترل جاروبرقی یا خرابی موتور نیز اتفاق افتاده باشد. و همچنین در صورت نداشتن تخصص با یک تعمیرکار مجرب از نمایندگی تعمیرات جاروبرقی تماس بگیرید.
 • سر و صدای بلند دستگاه : اصولا این سر و صدای بلند دستگاه می تواند در اثر خرابی های موتور اتفاق افتاده باشد. همچنین از دیگر دلایل ایجاد مشکل می توان به تراز نبودن کمربند درایو و یا شکستگی یاتاقان غلطکی اشاره کرد.
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه : این مشکل می تواند در اثر قطع شدن سیم برق، مشکلات دکمه ی خاموش و روشن و یا بخاطر خراب شدن سیم جمع کن دستگاه اتفاق بیوفتد. همچنین یکی دیگر از دلایل خاموش شدن ناگهانی دستگاه، جلوگیری از سوختن موتور در اثر گرم شدن موتور می باشد. علاوه بر این ممکن است موتور سوخته باشد، که در این صورت لازم است تا موتور تعویض شود.

ارور ها و هزینه تعمیرات جاروبرقی دوو

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو ما در تهران

تعمیرگاه دوو پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در شمال تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دوو در شرق تهران

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک،  افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

52 thoughts on “نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران”

 1. جلال جباری

  سلام جاروبرقی خانگی دوو صدای خشنی میده . همچنین وقتی ولوم رو میچرخونم و قدرت رو بالاتر میبرم ذغالش جرقه میزنه . مشکل چیه و باید چیکار کرد ؟

  1. سلام دوست گرامی ، مشکل از ذغال موتور می باشد و باید تعویض گردد . همچنین ممکن است که مشکل به علت نیم سوز شدن آرمیچر یا کلکتور اتفاق افتاده باشه ، در نتیجه باید دستگاه توسط تکنسین بررسی شود .

 2. مهرشاد چاپاری

  سلام مدتیه وقتی که دستگاه رو روشن میکنم ، ولوم کم و زیاد میشه . جاروبرقیمو دو ساله که خریدم . علت این مشکل چیه ؟

  1. سلام مدتیه وقتی که دستگاه رو روشن میکنم ، ولوم کم و زیاد میشه . جاروبرقیمو دو ساله که خریدم . علت این مشکل چیه ؟
   پاسخ : سلام دوست گرامی ، لحتمالا مدار جاروبرقی خراب شده . باید دستگاه توسط تکنسین بررسی بشه .

 3. سلام من جاروبرقی دوو دارم ، جدیدا بعد از 10-15 دقیقه کار داغ میشه و بعد خود به خود خاموش میشه ، به چه دلیل این اتفاق میوفته ؟

  1. سلام دوست گرامی ، این مشکل ممکن است که به دلیل پر بودن کیسه زباله یا کثیف بودن فیلتر هوا اتفاق افتاده باشد ، در نتیجه باید از خالی بودن کیسه و تمیز بودن فیلتر ها مطمئن شوید ، در غیر این صورت باید آن ها را تعویض کنید . توجه داشته باشید که اکثر جاروبرقی ها یه سنسور خاموش کردن موتور به نام ترموستات دارند ، ترموستات به این صورت عمل می کند که در صورت گرم شدن موتور برای جلوگیری از سوختن موتور ، خود به خود دستگاه را خاموش می کنند و این امر کاملا طبیعی می باشد . همچنین ممکن است فن موتور یا خود موتور آسیب دیده باشند که این موارد بادید توسط تکنسین بررسی شوند .

 4. سلام من وقتی جاروبرقی رو به برق وصل میکنم و اون رو روشن میکنم دو شاخه خیلی داغ میشه و حتی آب میشه . با این حال من پریز رو عوض کردم اما بازم این اتفاق افتاد ، علت چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ،احتمالا ایراد از سیم می باشد و باید سیم تعویض شود . اگر با تعویض سیم ایراد رفع نشد ، احتمالا موتور آمپر میکشد و باید موتور بررسی شود .

 5. نیره میرزایی

  خسته نباشید ، من جاروبرقی دوو دارم ، مدتی بود که صداش بالا و پایین میشد ، حین استفاده خاموشش کردم و دوباره روشنش کردم ، چراغ های دستگاه روشن شد ، اما موتور کار نمیکنه ، کیسه ی دستگاه هم خالیه و از دستگاه هم بوی سوختگی نمیاد ، مشکل چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، باید مواردی از قبیل ذغال ، کلکتور و کلید روشن و خاموش بررسی شوند .

 6. صدیقه شریعتی

  وقت بخیر ، جاروبرقی دوو دارم ، آخرین بار بدون هیچ مشکلی کار میکرد ، الان کار نمیکنه ، دکمه ی خاموش و روشن روی دسته رو که فشار میدم ، اون روشن میشه اما موتور نمیشه . ایراد چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، دیمر روی دسته ی دستگاه باید بررسی شود در صورت خراب بودن باید تعویض شود . نهایتا باید برد الکترونیکی بررسی شود .

 7. وقت بخیر و خسته نباشید . شما موتور جاروبرقی دوو رو موجود دارید ؟ اگر فروش موتور جاروبرقی دوو رو انجام میدین آیا امکان ارسالش به فیروزکوه وجود داره ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله موتور جاروبرقی دوو موجود می باشد و امکان ارسال قطعات یدکی جاروبرقی دوو به تمام نقاط ایران وجود دارد . جهت خرید و یا کسب اطلاعات بیشتر لطفا با شماره تلفن 47278 021 تماس بگیرید .

 8. درود ، جاروبرقی دوو دارم ، داشتم جارو میکشیدم یه دفعه جاروبرقی خاموش شد . کیسه رو نگاه کردم تا نصفش پره . علت خاموش شدن ناگهانی جاربرقی دو چیه ؟

 9. سلام کلکتور موتور جاروبرقی دوو من سوخته ، خواستم بدونم شما کلکتور موتور جاروبرقی رو دارین ؟ یا اگه نه کل موتور جاروبرقی رو دارین ؟ و این که در صورت موجود بون قیمت آن چقدره ؟

  1. سلام دوست گرامی ، بله موجود می باشد ، الکتروموتور با سیم پیچ مسی با ضمانت به شرط آب نخوردن حدود 1180000 تومان هست . جهت خرید این قطعه لطفا تماس حاصل بفرمایید و سفارش خود را اعلام کنید .

 10. سلام وقت بخیر ، من جاروبرقی دوو دارم ، دسته و لوله خرطومی و سری و کیسه جاروبرقی میخواستم . شما موجود دارین ؟

  1. سلام دوست گرامی ، لطفا جهت استعلام موجودی قطعات با شماره شرکت تماس بگیرید .

 11. سلام جاروبرقی دوو بوی سوختگی میده وقتی روشن میکنم ، اما از لحاظ مکش مشکلی نداره . بوی سوختگیش به چه علته ؟

  1. سلام دوست گرامی ، ممکن بوی سوختگی بخاطر کارکرد زیاد دستگاه و یا مشکلات موتور باشه ، توصیه میکنیم دستگاهتون رو به تکنسین نشون بدید تا از سلامت موتور جاروبرقی مطمنئن شوید .

 12. حاجی زاده

  سلام وقت بخیر ، آیا شما سیم جمع کن جاروبرقی دوو رو هم موجود دارین ؟

  1. لطفا جهت استعلام موجودی و اطلاع از قیمت و یا خرید قطعات جاروبرقی دوو با شماره های شرکت تماس بگیرید .

 13. سلام جاروبرقی من دوو هست . تقریبا بعد از یک دقیقه که روشن میکنم خاموش میشه . مشکل چیه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، ممکنه ایراد از سنسور اندازه گیری ایمنی باشه که به اشتباه به برد میگوید که دستگاه گرم شده است و دستگاه را خاموش می کند . همچنین ممکن است که این مشکل به علت پر بودن کیسه یا کثیفی فیلتر و یا خرابی موتور نیز باشد .

 14. سلام اگه جاروبرقی یعد از یک ربع خود به خود خاموش بشه نشان دهنده ی خرابی دستگاهه ؟ یا طبیعیه ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

  1. سلام دوست گرامی ، در اکثر مواقع طبیعی می باشد . جاروبرقی عای جدید یک سنسور ایمنی دارند که این سنسور وظیفه دارد تا در صورت گرم شدن بیش از حد جاروبرقی ، دستگاه را به طور خودکار خاموش کند . به عنوان مثال اگر فردی حواسش نباشد و بیش از حد از دستگاه کار بکشد ، سنسور ایمنی جهت جلوگیری از سوختن موتور دستگاه را خاموش می کند .

 15. ابوالفضل مهدویان

  سلام وقت بخیر ، جاروبرقیمونو که روشن میکنم بوی سوختگی میاد . یه بویی مثل سوختن پلاستیک . به محض این که متوجه این بو شدم خاموشش کردم . الان میخوم بدونم این موی سوختگی از چیه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، اگر جاروبرقی شما بوی سوختگی می دهد ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد . به عنوان مثال از عوامل بوی سوختگی در جاروبرقی می توان به گرمای بیش از حد موتور در ار کارکرد زیاد ، فرسودگی موتور ، وجود گرد و خاک در دستگاه ، مشکلات موتور و … اشاره کرد .

 16. سلام جاروبرقی دوو اصلا روشن نمی شود . پریز سالم است و دو شاخه هم مشکلی ندارد . اما با این حال دستگاه روشن نمی شود . ممنون میشم راهنماییم فرمایید که دلیل این مشکل چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، روشن نشدن جاروبرقی دوو دلایل مختلفی میتونه داشته باشه . از مهم ترین علل روشن نشدن جاروبرقی دوو می توان به مشکلات دو شاخه یا پریز یا کابل برق ، پر بودن کیسه ، خرابی دکمه ی روشن و خاموش ، سوختن موتور و … اشاره کرد . برای این که پی به علت اصلی روشن نشدن جاروبرقی ببرید باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی شود .

 17. روز بخیر ، من وقتی جاروبرقی رو روشن میکنم ، ازش خاک بیرون میاد ، علتش چیه ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، این میتونه نشونه خاک گرفتن موتور باشه و بهتره که در این وضعیت از استفاده از دستگاه منصرف شوید . ممکنه این امر بخاطر پارگی یا نداشتن کیسه در مخزن اتفاق افتاده باشد .

 18. درود ، بنده یک جارو برقی دوو دارم ، برق وارد دستگاه می شود ، اما صدای موتور نمی آید و مکش نیز اصلا وجود ندارد . ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایید که بدانم ایراد چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، ممکن است که موتور جاروبرقی شما سوخته باشد . باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی شود .

 19. سلام خسته نباشید ، جاروبرقی دوو وقتی روشن میشود لرزش و صدای زیاد دارد . میخواستم علت آن را بدانم .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا لاستیک نگهدارنده ی موتور آسیب دیده و یا از جای خود خارج شده است . ممکن است که بلبرینگ موتور خراب باشد ، که در این صورت لازم است نسبت به تعمیر جاروبرقی دوو اقدام کنید .

 20. سلام وقت بخیر ، جاروبرقی دوو را به تازگی خریداری کردم ، دستگاه روشن نمی شود . علت آن چیست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، روشن نشدن جاروبرقی دوو دلایل بسیار زیادی می تواند داشته باشد . به عنوان مثال مشکلات پریز برق ، خرابی موتور ، مشکلات برد ، خرابی دو شاخه یا کابل برق ، مشکلات ترموستات ، مشکلات سیم جمع کن ، کثیفی فیلتر ، پر بودن کیسه ، انسداد لوله خرطومی یا لوله تلسکوپی و … .

 21. سلام خسته نباشید ، جاروبرقی دوو دارم که جدیدا صداش خیلی بلند و عجیب شده . میخواستم بدونم علتش چیه ؟ میترسم مشکلش جدی باشه و موتور بسوزونه .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، سر و صدای زیاد جاروبرقی می تواند به علت مشکلات بلبرینگ ، مشکلات موتور ، مسدود بودن لوله و اتصالات جاروبرقی ، پر بودن پاکت ، مسدود بودن برس یا لوله خرطومی باشد .

 22. سلام وقت بخیر ، مکش جاروبرقی دوو به شدت کم شده است . آیا ممکن است موتور سوخته باشد ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، کم شدن مکش جاروبرقی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . به عنوان مثال مشکلات بلبرینگ ، پر بودن کیسه ، مسدود بودن لوله ها ، کثیف بودن فیلتر ، نیم سوز شدن موتور و … .

 23. منصور حیدری

  سلام خسته نباشید ، اگر موتور جاروبرقی یکدفعه خاموش بشه ، یعنی موتور سوخته ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، خیر الزاما به معنای سوختن موتور نمی باشد . ممکن است که فیوز حرارتی منجربه خاموش شدن موتور شده باشد تا از سوختن موتور جلوگیری کند .

 24. سلام وقت بخیر ، دکمه ی خاموش و روشن دستگاه خراب شده و من نمیتونم جاروبرقیمو روشن کنم ، ایا امکانش تعمیرش هست ؟

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، معمولا در صورت خرابی دکمه ی خاموش شدن جاروبرقی یا هرز شدن دکمه ، این قطعه باید تعویض شود .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، احتمالا بخاطر استفاده ی نا مناسب یا فرسودگی خود قطعه ، سیم جمع کن خراب شده است . باید این قطعه تعویض شود تا مشکل رفع گردد .

 25. سلام وقت بخیر ، جاروبرقی من به طور مدام خاموش میشه . مشکلش چیه ؟ میشه لطفا راهنمایی کنید .

  1. دیبا پشتیبان

   سلام دوست گرامی ، سیستم ایمنی جاروبرقی به این صورت می باشد که در صورت گرم شدن بیش از حد ، برای جلوگیری از سوختن موتور ، دستگاه خاموش می شود . و این کاملا طبیعی می باشد . اما ممکن است که کیسه پر باشد یا فیلتر کثیف باشد ، بنابراین این موارد را نیز بررسی کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش