تعمیرات کولر گازی اسپلیت دوو در تهران

مرکز تعمیر کولر گازی دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات کولر گازی دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز تعمیر کولر گازی دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات تعمیرات  DAEWOO توسط این مرکز شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. قطعات موجود در این تعمیرگاه دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی دوو در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های مرکز تعمیر کولر گازی دوو دیبا پشتیبان ایرانیان

  • این تعمیرگاه کولر گازی اسپلیت دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
  • تکنسین های این مرکز همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیرات کولر گازی دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
  • این مرکز دوو دارای سه شعبه یا مرکزتعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و کولر گازی اسپیلت شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات  کولر گازی دوو

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر کولر گازی دوو خود می گردید، انتخاب مرکز خدمات تعمیرات دوو دیبا پشتیبان ایرانیان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این مرکز تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات کولر گازی دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات کولر گازی اسپلیت دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

 

تعمیرات کولر گازی اسپلیت دوو در تهران

ایرادات رایج در تعمیرات کولر گازی دوو

از آن جایی که تعمیرات کولر گازی اسپیلت جزء تعمیرات پیچیده می باشد، بنابراین تعمیرات آن نیازمند تخصصی و مهارت بالایی است و باید حتما توسط افراد آموزش دیده و با تجربه انجام شود، زیرا هر گونه خطا و اشتباه در تعمیرات، می تواند باعث اختلال در عملکرد دستگاه، وارد شدن آسیب دائمی به دستگاه یا سوختن آن شود. از مهم ترین علت های خرابی دستگاه نیز بخاطر عدم رسیدگی صحیح در تعمیر وتعویض قطعات و عدم سرویس به موقع دستگاه می باشد. همچنین از ایرادات رایج در تعمیرات کولر گازی اسپیلت دوو می توان به مواردی از قبیل روشن نشدن، کم شدن باد، وجود صدای نا هنجار از دستگاه، تمام شدن شارژ کولر، آب ریزی آب از پنل، خاموش شدن ناگهانی دستگاه، خنک نبودن باد کولر، رفتار غیر عادی کولر، قطع شدن اتصالات یونیت داخلی و خارجی، رفع انواع ارور ها در کولر گازی اسپیلیت دوو و… اشاره کرد. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات کولر گازی دوو تماس بگیرید.

کاهش سرمای کولر گازی دوو

اگر سرمای دستگاه کاهش پیدا کرده، باید چند مورد را بررسی کنید. ممکن است که این مشکل به علت خرابی یا سوختن سیم پیچ های خازن اتفاق افتاده باشد. همچنین ممکن است که گاز دستگاه کم شده باشد و یا تمام شده باشد و یا قسمتی از لوله های اتقال گاز دچار نشتی شده باشند. علاوه بر این، باید کمپرسور نیز بررسی شود، اگر کمپرسور خراب باشد، هیچ سرمایی تولید نخواهد شد و سیم کشی کمپرسور نیز باید بررسی شود. در صورت خرابیکمپرسور، باید کمپرسور تعویض گردد. علاوه بر این ممکن است که فن یونیت خارجی خراب شده باشد، در صورت خرابی فن کمپرسور اتاق خنک نمی شود و در نتیجه سرمای کولر کاهش پیدا می کند.

سر و صدای زیاد کولر گازی دوو

سر و صدای زیاد دستگاه علاوه بر این که موجب سلب آسایش می شود، بلکه نشان دهنده وجود یک مشکل جدی در دستگاه می باشد و باید سریعا تعمیر شود. سر و صدای غیر عادی و زیاد دستگاه ممکن است بخاطر قرار گیری نا مناسب یا تراز نبودن یونیت داخلی یا یونیت خارجی، خرابی لاستیک های درز گیر، خرابی پروانه فن و برخورد پروانه ها با بدنه، خرابی کمپرسور و… اتفاق افتاده باشد. در نتیجه باید تمام این موارد توسط یک تعمیرکار حرفه ای از  مراکز معتبر تعمیرات کولر گازی دوو بررسی شود تا دلیل اصلی پیدا شود.

برق داشتن بدنه کولر گازی دوو

وجود برق در بدنه دستگاه ممکن است که بنا به دلالیل مختلفی اتفاق افتاده باشد. به عنوان مثال اگر روکش پلاستیکی روی سیم آسیب ببیند و در واقع سیم لخت شود، و سیم لخت با بدنه دستگاه در تماس باشد، بدنه دچار برق گرفتگی می شود. در نتیجه لازم است تا سیم کشی ها بررسی شوند و اگر سیم های رابط لخت بودند، آن ها را تعویض کنید. همچنین ممکن است که این مشکل از خرابی کمپرسور باشد. در نتیجه باید کمپرسور را از دستگاه خارج کنیم و دستگاه را به برق وصل کنید، اگر بدنه برق نداشت پس یعنی کمپرسور خراب بوده، که باعث ایجاد چنین مشکلی شده است. زیرا در صورت خرابی سیم پیچ های کمپرسور برق از سیم پیچ های کمپرسور به بدنه منتقل می شود. علاوه بر این باید کنتاکت های اتصال جریان برق قطعات الکتریکی مثل ترموستات نیز بررسی شوند، و در صورت اتصال کنتاکت به بدنه، مشکل باید بر طرف شود.

برفک زدن کولر گازی دوو

گاهی ممکن است که یونیت داخلی کولر گازی یخ بزند. معمولا یخ زدگی روی لوله های اواپراتور اتفاق می افتد. در اثر یخ زدگی یونیت داخلی، سرما کاهش پیدا می کند و محیط نمی تواند خنک شود. این مشکل ممکن است که در اثر خرابی فن یونیت داخلی اتفاق افتاده باشد، اگر فن خراب باشد، سرما به بیرون منتقل نمی شود و در نتیجه کولر یخ می زند. همچنین این مشکل ممکن است که در اثر کم بودن گاز اتفاق افتاده باشد، اگر گاز کم باشد، نیز امکان یخ زدن همان قسمت وجود دارد. علاوه بر این کثیفی لوله ها نیز باعث بروز یخ زدگی می شود و در صورت کیف بودن لوله ها باید آن ها را کاملا تمیز کنید.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی دوو

خاموش شدن ناگهانی دستگاه ممکن است که بنا به دلایل مختلفی اتفاق افتاده باشد. از مهم ترین دلایل خاموش شدن ناگهانی دستگاه می توان به خرابی برد، خرابی کمپرسور، نوسانات برق، ضعیف بودن برق، خرابی ترموستات و… اشاره کرد. در این صورت باید تمامی این موارد توسط یک سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیر کولر گازی دوو بررسی شوند.

آب ریزی یونیت داخلی کولر گازی دوو

یکی دیگر از مشکلات رایج کولر گازی های اسپیلت، نشت آب از یونیت داخلی می باشد. نشت آب می تواند باعث خرابی دیوار زیر یونیت داخلی و یا مهم تر از آن باعث اتصال کابل ها و خطر برق گرفتگی شود. این مشکل ممکن است که در اثر نصب نادرست دستگاه ( رعایت نکردن شیب )، گرفتگی لوله تخلیه، یخ زدگی و سپس ذوب شدن یخ های لوله اواپراتور و… اتفاق افتاده باشد.

خرابی کمپرسور کولر گازی دوو

اگر کمپرسور خراب شده باشد، سرما تولید نمی شود و رسما دستگاه شما بلا استفاده می شود. کمپرسور ممکن است که در اثر روشن و خاموش کردن های مکرر، روغن کاری نکردن، نوسانات برق، خرابی فن، نشستن گرد و خاک روی خود کمپرسور یا لوله های کندانسور و… خراب شود و یا کلا بسوزد و نیاز به تعویض داشته باشد.

پریدن فیوز به محض روشن کردن کولر گازی دوو

گاهی ممکن است که به محض روشن کردن دستگاه، فیوز برق بپرد. این مشکل معمولا در اثر اتصالی داشتن سیم های برق، اتصال کوتاه شدن خازن ها، خرابی کمپرسور ( موتور )، خرابی موتور فن، سیم کشی نا مناسب، نوسانات برق و… اتفاق می افتد. برای پیدا کردن علت اصلی باید تمام این موارد توسط یک تکنسین مجرب از مراکز  و تعمیرگاه های معتبر در زمینه تعمیرات کولر گازی دوو بررسی شوند.

ارور های موجود در ( اسپلیت ) دوو در یونیت داخلی

ارور E0 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خطای  EEPROM  می باشد. در نتیجه لازم است تا برد EEPROM  بررسی شود.

ارور E1 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکل ارتباطی بین یونیت داخلی و یونیت خارجی می باشد. احتمالا ارتباطات قطع شده یا سیم کشی شل شده است. در نتیجه باید سیم کشی ها و اتصالات بین دو یونیت بررسی شوند.

ارور E2 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خرابی سنسور مدار می باشد. احتمالا این سنسور اتصال کوتاه شده است. در نتیجه باید این سنسور توسط یک تعمیرکار حرفه ای از  مراکز معتبر تعمیر کولر گازی دوو برسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

ارور E3 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خرابی فن می باشد. در این صورت احتمالا سرعت فن از کنترل خارج شده است. در نتیجه باید فن و موتور فن بررسی شوند و در صورت نیاز باید موتور فن تعویض شود.

ارور E5 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خرابی سنسور دما در یونیت داخلی می باشد. احتمالا این سنسور اتصال کوتاه شده است. در نتیجه لازم است تا مقدار مقاومت آن اندازه گیری شود و در صورت نیاز این قطعه تعویض گردد.

ارور E6 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خرابی سنسور دما در یونیت داخلی می باشد. احتمالا این سنسور اتصال کوتاه شده است. در نتیجه لازم است تا این سنسور بررسی شود و در صورت نیاز باید سنسور دما تعویض گردد.

ارور P0 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای محافظت از برد اینورتر یا ماژول اینورتر می باشد.

ارور P1 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای محافظت از یونیت خارجی در برابر ولتاژ می باشد.

ارور P2 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت از کمپرسور در برابر دمای بالا می باشد.

ارور P3 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت جریان کمپرسور می باشد.

ارور P5 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت از کمپرسور در برابر دمای پایین می باشد.

ارور های موجود در ( اسپلیت ) دوو در یونیت خارجی

ارور E0 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خطای  EEPROM  می باشد. در نتیجه لازم است تا برد EEPROM  بررسی شود.

ارور E1 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای بالا بودن دمای لوله در یونیت داخلی می باشد. احتمالا سنسور دمای یونیت داخلی دچار اتصال کوتاه شده است. در این صورت باید سنسور دما و تمام اتصالات آن بررسی شود و در صورت لزوم باید این سنسور تعویض گردد.

ارور E2 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای بالا بودن دمای لوله در یونیت داخلی می باشد. احتمالا سنسور دما اتصال کوتاه شده است. در این صورت باید سنسور دما و تمام اتصالات آن  بررسی شود و در صورت لزوم باید این سنسور تعویض گردد.

ارور E3 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای بالا بودن دمای لوله در یونیت داخلی می باشد. احتمالا سنسور دما اتصال کوتاه شده است. در این صورت باید سنسور مدار و تمام اتصالات آن بررسی شود و در صورت لزوم باید این سنسور تعویض گردد.

ارور E4 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خرابی سنسور دما در یونیت خارجی می باشد. احتمالا این سنسور اتصال کوتاه شده است. در نتیجه باید این سنسور بررسی شود و در صورت نیاز تعویض گردد.

ارور E5 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت ولتاژ کمپرسور می باشد.

ارور E6 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای خرابی سنسور دما در یونیت داخلی می باشد. احتمالا این سنسور اتصال کوتاه شده است. در نتیجه لازم است تا این سنسور توسط یک سرویس کار حرفه ای از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیر کولر گازی دوو بررسی شود و در صورت نیاز باید سنسور دما تعویض گردد.

ارور E7 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای مشکل ارتباطی بین یونیت داخلی و یونیت خارجی می باشد و لازم است تا سیم کشی و اتصالات بین این دو یونیت بررسی شود.

ارور P0 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای محافظت از کمپرسور در برابر دمای بالا می باشد.

ارور P1 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای محافظت از کمپرسور در برابر فشار بالا می باشد.

ارور P2 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای محافظت از کمپرسور در برابر فشار کم می باشد.

ارور P3 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای محافظت از کمپرسور در برابر جریان می باشد.

ارور P4 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکل در برد اینورتر می باشد. در واقع این ارور جهت محافظت از برد اینورتر یا ماژول اینورتر، برای جلوگیری از خرابی برد اینورتر نمایش داده می شود.

ارور P5 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت از یونیت خارجی در برابر دمای پایین می باشد. مثلا جهت جلوگیری از یخ زدگی یونیت خارجی این اتفاق ارور نمایش داده می شود.

ارور P6 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای محافظت از کندانسور در برابر دمای بالا می باشد.

ارور P7 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای بالا رفتن دمای تخلیه در یونیت داخلی می باشد و ویژگی محافظت از کمپرسور فعال شده است.

ارور P9 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای به وجود آمدن کارکرد هوای ضد سرمایش می باشد.

ارور P10 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت فشار تخلیه می باشد.

ارور P11 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت فشار مکش می باشد.

ارور P12 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای حفاظت اضافه بار جریان برق می باشد.

ارور E10 در کولر گازی دوو

این کد خطا به این معناست که کمپرسور توانایی مکش گاز گرم را ندارد. احتمالا کمپرسور خراب شده است و یا این که ممکن است که گاز مبرد کم باشد یا گاز مبرد نشت کرده باشد.

ارور E13 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای وجود مشکل در فاز قرار دادی کمپرسور می باشد. در نتیجه لازم است تا اتصالات فاز ها را بررسی کنید و اگر اتصالات فاز ها مشکل داشتند، آن ها را تصحیح کنید.

ارور E14 در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای ارتباطات غلط فاز کمپرسور می باشد. در نتیجه لازم است تا ارتباطات بررسی شوند و نهایتا ارتباطات تصحیح شوند.

ارور HS در کولر گازی دوو

این کد خطا به معنای شروع ذوب شدن یخ ها می باشد.

هزینه ی تعمیرات کولر گازی دوو

هزینه ی تعمیرات کولر گازی اسپلیت دوو در این مرکز بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه می گردد. بنابراین هزینه ها بسیار منصفانه و منطقی می باشند. همچنین حدود هزینه ها به صورت تلفنی نیز اعلام می شود.

هزینه تعمیرات کولر گازی اسپلیت دوو

مرکز تعمیر کولر گازی دوو شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر کولر گازی دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات کولر گازی شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این مرکز تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز خدمات تعمیرات  DAEWOO و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات کولر گازی دوو ما در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات کولر گازی دوو در شمال تهران

خدمات تعمیر کولر گازی دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات کولر گازی دوو در غرب تهران

خدمات تعمیرات کولر گازی دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات کولر گازی دوو در شرق تهران

خدمات تعمیر کولر گازی دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر کولر گازی دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر کولر گازی دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک،  افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278