تعمیرات تلویزیون دوو در تهران

مرکز تعمیر تلویزیون دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دیبا پشتیبان ایرانیان مرکز تعمیرات تلویزیون دوو با بیش از 10 سال تجربه ی درخشان می باشد. در این مرکز تعمیر تلویزیون دوو در منزل و در حضور خود مشتری انجام می شود. این شرکت سریع ترین خدمات را به همشهریان تهرانی خود ارائه می کند و تمامی خدمات تعمیرات توسط این مرکز خدمات تعمیرات DAEWOO شامل گارانتی 6 ماهه تا 1 ساله می شوند. همچنین قطعات موجود در این مرکز دارای ضمانت نامه 6 ماهه می باشد و تنها از قطعات اورجینال استفاده می شود. همچنین تکنسین ها در کمتر از یک ساعت خود را به محل شما می رسانند. ما دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی در سراسر تهران می باشیم.

فهرست مطالب این صفحه

ویژگی های مرکز تعمیر تلویزیون دوو دیبا پشتیبان ایرانیان

 • این تعمیرگاه تلویزیون ال ای دی و ال سی دی دوو دارای گارانتی خدمات به مدت شش ماه تا یک سال را متعهد می باشد. به عبارتی در صورتی که قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
 • تکنسین های این مرکز همگی به روز ترین دوره های تخصصی تعمیرات تلویزیون دوو را گذرانده اند و از نقاط ضعف و قدرت دستگاه های برند دوو به طور کامل آگاهی دارند، بنابراین به راحتی می توانند ایراد دستگاه شما را متوجه شوند و آن را تعمیر کنند.
 • این مرکز دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی واقعی در سطح تهران می باشد. بنابراین تکنسین های این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن می توانند به محل مورد نظر شما مراجعه کنند و تلویزیون شما را بررسی کنند و در صورت نیاز تعمیرات را بر روی دستگاه شما انجام دهند.

مرکز خدمات تعمیرات تلویزیون دوو

اگر به دنبال یک مرکز معتبر برای تعمیر تلویزیون دوو خود می گردید، انتخاب مرکز تعمیرات دوو دیبا پشتیبان ایرانیان از بهترین انتخاب ها می باشد. زیرا تمامی تکنسین های این مرکز تخصص کامل در زمینه ی تعمیرات تلویزیون دوو را دارند و در کوتاهترین زمان ممکن ایراد دستگاهتان را تشخیص می دهند و به راحتی می توانند مشکل را بر طرف کنند.

شما می توانید جهت خدمات نصب، تعمیرات و سرویس دستگاهتان از خدمات تعمیرات تلویزیون LED و LCD دوو ما استفاده کنید. برای استفاده از این خدمات فقط کافیست تا با شماره تلفن های موجود در این سایت تماس بگیرید و همچنین می توانید از مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز استفاده کنید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید.

آیا ما نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو می باشیم؟

شرکت دیبا پشتیبان ایرانیان افتخار این را دارد که سالها به شما مشتریان عزیز تلویزیون دوو خدمات رسانی انجام داده است و با اعزام سرویسکاران مجرب و متخصص که سالیان زیادی را بصورت تخصصی به تعمیرات تلویزیون دوو پرداخته اند سعی در جلب رضایت حداکثری شما عزیزان داشته است اما ذکر این نکته ضروری است که ما به هیچ عنوان خود را به عنوان نمایندگی تعمیرات تلویزیون دوو معرفی نمیکنیم و تاکید میکنیم مجموعه ما بعنوان تعمیرگاه تمام برندهای تلویزیون از جمله دوو با کسب جوازهای لازم از اتحادیه های تعمیرات تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد

در صورتی که دستگاه شما دارای گارانتی میباشد یا تمایل دارید از خدمات پس از فروش تلویزیون دوو یا نمایندگی اصلی تعمیرات تلویزیون دوو استفاده کنید حتما با شماره های روی ضمانتنامه دستگاه تماس بگیرید.

تعمیرات تلویزیون ال ای دی و ال سی دی دوو

ایرادات رایج در تعمیرات تلویزیون دوو

تلویزیون ها جزء دستگاه هایی هستند که معمولا از صبح تا شب یکسره روشن هستند، در نتیجه احتمال این که مشکلات مختلفی برای آن ها ایجاد شود زیاد است. مثلا نوسانات برق، ضربه خوردن، آب خوردگی پنل و… جزء مواردی ی باشد که می تواند روی عملکرد دستگاه شما تاثیر بگذارد و باعث خرابی قطعات مختلف در دستگاه شما شود. اما باید توجه داشته باشید که در صورت مشاهده هر گونه مشکل در دستگاه، باید هرچه سریع تر به فکر تعمیر و بر طرف کردن مشکل باشید، زیرا تداوم مشکل، باعث خرابی بیشتر و ایجاد مشکلات جدید تر در دستگاه شما می شود. ما در ادامه قصد داریم تا به بررسی پر تکرار ترین ایرادات و مشکلات در تلویزیون های ال ای دی دوو بپردازیم. لازم به ذکر است که اگر از تخصص کافی برخوردار نیستید با یک تکنسین متخصص از مراکز معتبر و حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی یا مرکز تعمیرات تلویزیون دوو تماس بگیرید.

نگاتیوی شدن تصویر در تلویزیون ال ای دی دوو

گاهی ممکن است که تصویر در دستگاه شما به شکل نگاتیوی ( Negative ) در بیاید. این مشکل معمولا بخاطر خرابی در برد تیکان ( T-com Board ) اتفاق می افتد. برد تیکان وظیفه ی پردازش تصاویر را به عهده دارد. بنابراین اگر این قطعه خراب باشد یا نقصی در مدار GAMMA در برد تیکان وجود داشته باشد، چنین مشکلاتی در دستگاه شما پیش می آید. در این صورت لازم است تا برد تیکان بررسی شود و در صورت نیاز باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای از تعمیرگاه و مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون دوو تعویض گردد.

نبود تصویر در نیمی از صفحه در تلویزیون ال ای دی دوو

یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است برای دستگاه شما پیش آمده باشد، این است که نیمی از صفحه ی تلویزیون شما دارای تصویر است و نیمی دیگر تاریک می باشد. معمولا این مشکل بخاطر خرابی برد تیکان اتفاق می افتد. در نتیجه لازم است تا برد تیکان بررسی شود و در صورت نیاز این قطعه تعویض شود. همچنین این مشکل ممکن است که بخاطر خرابی کابل های FPC یا خرابی برد راه انداز سورس نیز اتفاق افتاده باشد.

خاموش و روشن شدن ناگهانی دستگاه

اگر دستگاه شما با مشکل روشن و خاموش شدن خود به خودی مواجه است، مهم ترین علت خرابی در مورد این اختلال خرابی برد پاور می باشد. همانطور که می دانید برد پاور ولتاژ مورد نیاز را برای کارکرد قطعات مختلف تامین می کند. بنابراین اگر دستگاه به طور ناگهانی خاموش و روشن می شود و یا دستگاه دیر روشن می شود، مشکل از برد پاور است و نیاز به بررسی برد پاور توسط سرویس کار حرفه ای از مراکز معتبر تعمیر تلویزیون LED و LCD دوو می باشد.

دیر روشن شدن تلویزیون ال ای دی دوو

دیر روشن شدن دستگاه، یک مشکلی است که در تلویزیون های قدیمی بسیار شایع می باشد. این مشکل معمولا بخاطر خرابی برد تغذیه یا همان پاور برد اتفاق می افتد و اصولا مشکل خیلی حادی نمی باشد و با تعمیر یا تعویض برد پاور مشکل بر طرف می شود. پس مشکل زیاد نگران کننده ای نمی باشد.

خاموش شدن ناگهانی یا قرار گرفتن تلویزیون ال ای دی دوو در حالت استند بای

یکی دیگر از مشکلات شایع در تلویزیون ها خاموش شدن ناگهانی دستگاه می باشد. ممکن است که هنگام تماشای یک برنامه دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شود و زمانی که شما بخواهید مجددا دستگاه را روشن کنید، دستگاه روشن نمی شود و فقط چراغ پاور جلوی دستگاه چشمک می زند. این مشکل در اثر خرابی مین برد اتفاق می افتد. در این صورت دستگاه خاموش می شود و به حالت استد بای می رود. خرابی برد مین ممکن است که بخاطر استفاده از کابل های HDMI نا مرغوب و بی کیفیت ایجاد شده باشد. کابل های بی کیفیت باعث سوختن مین برد و خرابی مین برد می شوند. در این صورت باید مین برد تعویض شود. همچنین لازم است تا پاور برد نیز بررسی شود، زیرا این مشکل در اثر خرابی پاور برد نیز اتفاق می افتد.

مشکل وای فای ( WIFI ) در تلویزیون ال ای دی دوو

تلویزیون های جدید دوو دارای قابلیت وای فای یا سیستم بی سیم دارند. در نتیجه شما می توانید به راحتی از طریق تلویزیون به اینترنت متصل شوید و از امکانات جذاب آن بهره مند شوید. دقیقا این امکان در لپ تاپ ها نیز وجود دارند که شما بدون اتصال دستگاه با سیم به مودم می توانید به اینترنت وصل شوید. اما گاهی ممکن است که اتصال وای فای، با مشکل مواجه شود. این مشکل معمولا از طریق آپدیت کردن فریمور یعنی با تعمیرات نرم افزاری، بر طرف می شود. اما اگر مشکل بر طرف نشد باید تعمیرات سخت افزاری انجام شود، در این صورت باید قطعه ای سخت افزاری در دستگاه به نام برد وای فای ( WIFI BOARD )، توسط تکنسین مجرب از تعمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون دوو بررسی شود و در صورت لزوم باید این قطعه تعویض شود.

تصویر نداشتن تلویزیون ال ای دی دوو

اگر دستگاه را روشن می کنید و اصلا تصویری روی صفحه نشان داده نمی شود، احتمالا مشکلی در مادر برد وجود دارد. در این صورت مادر برد سیگنال استارت آپ را به برد PSU ارسال می کند. همچنین ممکن است که یکی از ورودی های سیگنال ویدئو خراب شده باشند. در نتیجه مادر برد و ورودی های سیگنال ویدئو باید بررسی شوند. علاوه بر این لازم است تا برد تیکان و بک لایت نیز بررسی شود.

تاریک شدن صفحه تلویزیون ال ای دی دوو

سیاه شدن قسمتی یا تمام تصویر در تلویزیون یکی دیگر از مشکلات در تلویزیون های ال ای دی دوو می باشد. این مشکل معمولا بخاطر خرابی بک لایت، خرابی پیکسل های نوری، خرابی پنل و… اتفاق می افتد. در این صورت باید تمام موارد مذکور بررسی شوند و در صورت نیاز باید تعویض پیکسل های سوخته، تعویض پنل یا ترمیم پنل، تعمیر بک لایت و… انجام شود تا این مشکل بر طرف شود.

چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون ال ای دی دوو

در صورتی که چراغ پاور دستگاه چشمک می زند، احتمالا مشکل از مین برد یا پاور برد می باشد. اگر پاور برد خراب باشد، برق به بخش های مختلف دستگاه نمی رسد و دستگاه در حالت استند بای قرار می گیرد و چراغ پاور چشمک می زند. و از طرفی مین برد نیز یکی از مهم ترین و حساس ترین قطعات دستگاه است، اگر مشکلی در این قطعه به وجود بیاید، بخش هایی مثل پنل، بک لایت و… دچار مشکل می شوند. در این صورت باید پاور برد و مین برد توسط تعمیرکار حرفه ای از تععمیرگاه ها و مراکز معتبر تعمیرات تلویزیون دوو بررسی شوند و در صورت نیاز باید تعویض گردند.

دو تایی شدن تصویر یا تاریک و روشن شدن قسمت بالای تصویر در تلویزیون ال ای دی دوو

این مشکل معمولا بخاطر مشکلات مربوط به اتصالات کابل، یا مشکلات اتصالات آنتن، می باشد. در نتیجه باید این موارد بررسی شوند و در صورت نیاز شل نبودن کابل ها بررسی شوند و یا اگر لازم است کابل ها تعویض شوند و آنتن نیز باید بررسی شود. همچنین لازم است تا پنل یا همان صفحه نمایش نیز بررسی شود، زیرا دو تایی شدن تصویر ممکن است بخاطر خرابی پنل نیز اتفاق افتاده باشد.

قطع شدن تصویر بعد از چند ثانیه روشن شدن

اگر تصویر بعد از روشن شدن دستگاه و پس از چند ثانیه قطع می شود، احتمالا مشکل از برد بک لایت یا خود بک لایت می باشد. در این صورت باید بک لایت که در پشت پنل قرار دارد، بررسی شوند. و در صورت نیاز باید برد بک لایت یا خود بک لایت تعویض شود.

انواع ارور های موجود در تلویزیون LED و LCD دوو

 • قطع شدن تصویر در حالی که صدا وجود دارد : این مشکل بخاطر خرابی بخش بک لایت اتفاق می افتد و در واقع در صورت تعمیر و یا تعویض بک لایت مشکل بر طرف می شود. همچنین در صورتی که کابل HDMI نا مرغوب باشد، ممکن است تصویر تلویزیون قطع شود، بنابراین نباید از کابل های نا مرغوب و بی کیفیت استفاده شود.
 • خاموش شدن ناگهانی دستگاه : این مشکل می تواند در اثر خرابی مین برد و یا خرابی برد پاور اتفاق بیوفتد، بنابراین دستگاه به صورت ناگهانی خاموش می شود. همچنین این مشکل می تواند بخاطر نوسانات برق نیز اتفاق بیوفتد. در این صورت باید برد پاور و مین برد بررسی شوند و در صورت خرابی باید تعمیر و یا تعویض شوند. در صورت نداشتن تخصص با یک تعمیرگاه لوازم خانگی مانند مرکز تعمیرات تلویزیون دوو دیبا پشتیبان ایرانیان تماس بگیرید.
 • کم نور شدن یا پر نور شدن تصویر : این مشکل می تواند در اثر خرابی بخش بک لایت در پنل ایجاد شده باشد. در صورت بروز این مشکل نیازی به تعویض پنل نیست اما این مشکل باید توسط تکنسین حرفه ای از مراکز معتبر تعمیر تلویزیون دوو بررسی و رفع شود.
 • به هم ریختگی رنگ در تصویر : گاهی ممکن است رنگ ها در تصویر به هم بریزند و رنگ ها به صورت غیر عادی در آیند و یا به صورت یک هاله ی رنگی دیده شوند. این مشکل در اثر خرابی پنل و در قسمت LIQUID  ایجاد می شود. این مشکل تنها در صورت تعویض پنل بر طرف می شود.
 • روشن نشدن تلویزیون : در صورتی که تلویزیون شما روشن نمی شود باید ابتدا پریز برق و محافظ را بررسی کنید و مطمئن شوید که پریز و محافظ مشکلی نداشته باشند. همچنین حواستان باشد تا کلید پاور که در پشت دستگاه قرار دارد روی حالت روشن باشد. در صورتی که لوگوی دستگاه بالا بیاید اما دیگر تصویری نمایش داده نشود، باید دستگاه توسط تکنسین متخصص و مرکز مجاز تعمیرات تلویزیون ال ای دی و ال سی دی دوو بررسی شود.

هزینه تعمیرات تلویزیون LED و LCD دوو

هزینه ی تعمیرات تلویزیون دوو

برای اطلاع دقیق از هزینه ی تعمیرات تلویزیون دوو، باید دستگاه شما توسط تکنسین به صورت حضوری بازدید شود. اما در مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی دوو، این امکان نیز وجود دارد تا تکنسین بدون دیدن دستگاهتان و یا با ارسال عکس های مد نظر، بتواند حدود قیمت تعمیرات دستگاهتان را به شما اعلام کند. برای همین منظور شما می توانید با شماره تلفن های ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ی تخصصی کارشناسان ما نیز بهره مند شوید.

مرکز تعمیر تلویزیون دوو شبانه روزی

در مرکز دیبا پشتیبان ایرانیان تعمیر تلویزیون ال ای دی دوو به صورت شبانه روزی انجام می شود. همچنین تعمیرات تلویزیون شما در محل انجام می شود، بنابراین اگر نگران ضربه خوردن به دستگاه حین جابه جایی و انتقال به تعمیر گاه هستید، می توانید از خدمات تعمیر در محل استفاده کنید. همچنین در صورتی که لازم باشد که دستگاه شما در محیط تعمیرگاه تعمیر شود، پرسنل این مرکز تمام مسئولیت جابه جایی دستگاه شما را به عهده می گیرند. بنابراین اصلا نگران این موضوع نباشید. البته تشخیص تعمیر دستگاه در محل یا در تعمیرگاه به عهده تکنسین می باشد و تا حد زیادی به مشکل پیش آمده در دستگاه شما بستگی دارد. همچنین شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان این مرکز و جهت ثبت درخواست سفارش، با شماره تلفن  47278 021 در تماس باشید.

نکته مهم در رابطه با تعمیر تلویزیون ال ای دی دوو

تلوزیون های ال ای دی از تکنولوژی پیچیده ای برخوردار هستند و قطعات بسیار حساسی در آن ها وجود دارد. تعمیرات تلویزیون های ال ای دی یک کار سخت و پیچیده ای می باشد و نیاز به تخص بالایی دارد زیرا در صورت کوچکترین اشتباهی ممکن است که خسارت زیادی به دستگاه وارد شود. در نتیجه لازم است تا تعمیر تلویزیون ال ای دی دوو حتما توسط افراد متخصص و توسط مرکز تعمیرات دوو انجام شود.

نکته مهم در رابطه با نگهداری از تلویزیون ال ای دی دوو

توجه داشته باشید که نوسانات برق می تواند آسیب جدی به دستگاه شما وارد کند. نوسانات برق یا بالا رفتن ولتاژ، ممکن است که به برد مین و برد پاور به شدت آسیب بزند. در نتیجه لازم است تا جهت محافظت از دستگاه در برابر آسیب های ناشی از نوسانات برق، حتما از محافظ برق استاندارد استفاده کنید.

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات تلویزیون دوو در تهران

تعمیرگاه دیبا پشتیبان ایرانیان دارای شعب یا مرکز تعمیر لوازم خانگی DAEWOO در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

مرکز تعمیرات تلویزیون دوو در شمال تهران

خدمات تعمیر تلویزیون دوو در شمال تهران شامل محله های دزا شیب، ولیعصر، تجریش، درکه، دربند، چیذر، گلاب دره، الهیه، اندرزگو، پاسداران، زعفرانیه، دروس، قلهک، ازگل، ونک، ظفر، فرمانیه، زعفرانیه، اقدسیه، سوهانک، کاشانک، اوین، اختیاریه، دیباجی، ملاصدرا، جماران، دار آباد، ولنجک، فرحزاد، سهروردی، سید خندان، میر داماد، حسین آباد، امامزاده قاسم، دولت، جردن، قیطریه، کامرانیه، محمودیه، داودیه، سعادت آباد و… می باشد و شماره تماس شعبه ی شمال تهران ما 22717796 – 22718535 می باشد.

مرکز تعمیرات تلویزیون دوو در غرب تهران

خدمات تعمیرات تلویزیون دوو در غرب تهران شامل محله های طرشت، ستارخان، تهران ویلا، دریان نو، طرشت، صادقیه، شهر آرا، گیشا، شهران، ارم، پونک، مرزداران، فرحزاد، طرشت، شمشیری، اکباتان، بیمه، تیموری، شهرک آپادانا، اشرفی اصفهانی، آیت الله کاشانی، بلوار فردوس، باغ فیض، تهرانسر، دهکده المپیک، زیبا دشت، سازمان آب، چیتگر، برق آلستوم، سازمان برنامه، مهر آباد، استاد معین، آزادی، شهرک غرب  و… می باشد و شماره تماس شعبه غرب ما 44291259 – 44291224 می باشد.

مرکز تعمیرات تلویزیون دوو در شرق تهران

خدمات تعمیر تلویزیون دوو در شرق تهران شامل محله های پیروزی، صفا، زینبیه، مهران، حکیمیه، تهران پارس، هروی، نارمک، کرمان، امامت، دردشت، مدائن، علم و صنعت، قنات کوثر، سرخه حصار، آشتیانی، کاظم آباد، مجیدیه، حشمتیه، ارامنه، شمس آباد، نیروی هوایی، هفت حوض، تسلیحات، لویزان، زاهد گیلانی، هنگام، سراج، صد دستگاه، شورا و… می باشد. شماره تماس شعبه شرق ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر تلویزیون دوو در مرکز تهران

شامل محله های سنایی، بهارستان، آزادی، فاطمی، کشاورز، آرژانتین، وزرا، عباس آباد، امیر آباد، مالک اشتر، یوسف آباد، گاندی، ساعی، ولیعصر، جمالزاده، کوی نصر، فردوسی، بهارستان، حسن آباد، نواب، بازار، لاله زار، وصال شیرازی، مولوی، کمیل، آذربایجان، پانزده خرداد، پامنار، مولوی، سبزه میدان، انقلاب، جمهوری، میرزای شیرازی، زنجان، خوش، امین حضور و… می باشد. شماره تماس شعبه مرکز ما 33514460 – 33505385 می باشد.

مرکز تعمیر تلویزیون دوو در جنوب تهران

شامل محله های طیب، اتابک، افسریه، شاد آباد، بریانک، شوش، سلسبیل، کیان شهر، جاجرود، اسلام شهر، کمیل، شهر ری، یاخچی آباد، خاوران، آهنگ، آگاهی، محلاتی، نازی آباد، والفجر، مسعودیه، امام زاده حسن، خزانه، عبدل آباد، خاور شهر، شکیب، کهریزک، یافت آباد، زهتابی، قزوین، منصوریه و… می باشد. شماره تماس شعبه جنوب ما 33514460 – 33505385 می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

8 thoughts on “مرکز تعمیر تلویزیون دوو در تهران”

 1. مبانی حمزه نژادی

  سلام تلویزیون دوو 50 اینچ دارم ، وقتی دستگاه رو به برق وصل میکنم و دکمه ی پاور رو میزنم ، تلویزیون پشت سر هم روشن میشه و لولگو میاد و خاموش میشه و این عمل همینجوری پشت سر هم تکرار میشه . ایراد چی میتونه باشه ؟

  1. سلام دوست گرامی ، احتمالا برد پاور مشکل داره . باید دستگاه شما توسط تکنسین بررسی بشه .

 2. مرتضی همدانی

  سلام تلویزین من دوو هست ، رو تنظیمات قفل گذاشتن ولی الان رمزشم اصلا یادم نمیاد ، چجوری میتونیم قفلو بازش کنیم ؟

  1. سلام دوست گرامی ، وقتی که دستگاه روشنه ، دو شاخه رو از پریز بکشید و بعد از یک دقیقه مجدد دوشاخه رو به برق وصل کنید تا دستگاه ریست بشه . اگر با این روش مشکل حل نشد از یک تعمیرکار تلویزیون دوو کمک بگیرید تا از طریق منوی مخفی اقدام به ریست دستگاه کنه . پیروز و سربلند باشید .

 3. بله ض سلام وخسته نباشید خدمت شمامهندسین عزیز،تلوزیون ۴۹اینچ دووداریم گاهی اوقات بعدازچندساعت کارکردن تصویرقطع میشه و کنترل وحتی دگمه های پشت تلویزیون کارنمی کنندبایدازمحافظ برق قطع کنیم تا خاموش بشه وبدازچنددقیقه دوباره روشن میکنیم شروع به کارکردن می‌کنه ،ویابعدازچندساعت تصویرنمیره این دفعه هم کنترل ودگمه های پشت تلویزیون برای جابجایی کانال کارنمی کند

 4. سلام وقت بخیر ، تلویزیون ما دوو 55h700 هست و خاموش کردیم و بعد چنددقیقه روشن کردن دکمه های روی بدنه تلویزیون و ریموت بجز دکمه ولوم و پاور بقیه قفل شده ممنون میشم کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس بگیرید

021-47278