علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو وسط کار

علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو وسط کار

علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو وسط کار

یکی از مشکلات ظرفشویی دوو خاموش شدن وسط کار است. به طوری که دستگاه هنگام شستن یا آبکشی ظروف خاموش می شود.  در این مواقع می توانید برا عیب یابی و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو با توجه به نکاتی که در این مقاله اشاره می شود توجه کنید و یا اینکه برای کسب اطلاعات بیشتر با نمایندگی تعمیرات دوو در تهران با شماره 02147278 تماس بگیرید.

اگر ماشین ظرفشویی  دوو خاموش شود چه باید کرد؟

در صورتی که نقص جدی در ماشین ظرفشویی اتفاق بیفتد ممکن است کنترل پانل نیاز به تعویض یا تعمیر داشته باشد. یا به علت فیلتر، پمپ تخلیه یا ترموستان باشد. در این مواقع تکنسین قادر خواهد بود علت خرابی ماشین ظرفشویی دوو را تشخیص دهد و اقدام به تعویض و تعمیر آن کند. دلایل مختلفی برای متوقف شدن ماشین ظرفشویی دوو وجود دارد. برای اطلاع از آن می توانید قوانین تعیین شده در رابطه با خطاهای نمایش داده شده بر روی صفحه مانیتور اطلاع یابید. اگر توانایی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را ندارید می توانید با مرکز خدمات تعمیرات دوو تماس بگیرید.

اگر ماشین ظرفشویی دوو در حین کار خاموش شود، چه کاری باید انجام دهم؟

اگر ماشین ظرفشویی دوو در حین کار خاموش شود، چه کاری باید انجام دهم؟

دلایل مختلفی برای خاموش شدن ماشین ظرفشویی حین شست و شو در نظر گرفته می شود:

  • تنظیم اشتباه حالت شستشو

شاید یکی از دلایل شایع خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو وسط کار تنظیم اشتباه دستگاه می باشد به طوری که فرد اطلاع کافی از برنامه ندارد و یا اینکه نحوه تنظیم را فراموش می کند. بهتر است دستگاه را خاموش و مجددا تنظیم کنید.

  • قطعی برق و عدم اتصال برق

یکی از دلایل واضح خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو وسط کار قطع شدن برق خانه و یا قطع شدن برق دستگاه است. ممکن است فیوز منفجر شده باشد و یا دوشاخه مشکل داشته باشد. توجه داشته باشید که برای ماشین ظرفشویی و کلیه لوازم برقی محافظ تهیه کنید. در صورتی که به دلایل مشکلات فنی برق دستگاه قطع شده باشد شما می توانید با مولتی متر برق قطعات مختلف را چک کنید. اگر اطلاع کافی از لوازم برقی ندارید بهتر است با تکنسین تماس بگیرید. چون بسیاری از قطعات نیاز به باز شدن دستگاه دارند.

  • خرابی پمپ ماشین ظرفشویی دوو

یکی از دلایل خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو خرابی پمپ ماشین ظرفشویی می باشد. خرابی پمپ ممکن است به دلیل گرفتگی پمپ یا گیر کردن آشغال در پروانه باشد و یا به دلیل لوله تخلیه و فاضلاب باشد.

  • گرفتگی فیلتر

در صورتی که فیلتر ماشین ظرفشویی دوو گرفته باشد با بررسی پورت ها سریعا می توان این مشکل را برطرف کرد.

  • خرابی ترموستات

در صورتی که المنت حرارتی یا ترموستات شکسته شد ماشین ظرفشویی دوو حین کار خاموش می شود. قبل از خاموش شدن دستگاه مشکلاتی مانند بدشستن ظروف، کمبود بخار و دیوارهای سرد دستگاه از علائم خرابی ترموستات است.

  • کنترل پنل خراب است.

در صورتی که کنترل پنل خراب شود دستگاه به خوبی برنامه ها را اجرا نمی کند و در اجرا به مشکل بر می خورد. خرابی این قطعه اغلب به دلیل قطع شدن برق دستگاه است. خرابی کنترل پنل ظرفشویی دوو را بهتر است تکنسین مرتبط با این برند  تعمیر کند.

   هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی  دوو در تهران

در صورتی که  ماشین ظرفشویی دوو وسط کار خاموش شود هزینه تعمیر آن با توجه به مشکلی دارد متغیر است. به طور کلی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی دوو توسط اتحادیه تعیین می شود. می توانید با یک متخصص ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید و مشکل ماشین ظرفشویی را با او در میان بگذارید. تعمیرکار با بررسی و تجهیزات لازم سریعا علت خاموش شدن ماشین ظرفشویی دوو وسط کار را بررسی و اقدامات لازم برای تعمیر آن را به انجام می رساند.

با یک متخصص ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید

با یک متخصص ماشین ظرفشویی دوو تماس بگیرید

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو خاموش می شود، بهتر است با تعمیرکار دوو تماس بگیرید. این افراد در رابطه با تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مهارت لازم را داشته و تجهیزات کافی را در اختیار داشته و این کار را انجام می دهند. هر چند ممکن است شما از پس این مشکلات جزئی بربیایید اما اگر در تهران هستید بهتر است با نمایندگی دوو پشتیبان در تهران  تماس بگیرید. پشتیبانی دوو انواع خدمات، نصب، تعویض و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران را به انجام می رساند. با توجه به اینکه این مجموعه دارای شعب مختلف است در تمام تهران در 24 ساعت شبانه روز و تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات است. از طریق تلفن با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را در وب سایت بگذارید.

تعمیرکار ماشین ظرفشویی دوو در تهران

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو در تهران خراب شده است تعمیر آن به ندرت امکان پذیر است و باید تعویض قطعه انجام شود. این کار متناسب با هر دستگاه انجام می شود. تعویض قطعات ماشین ظرفشویی دوو اگر بدرستی انجام نشود ممکن است خسارت جبران ناپذیری را ایجاد کند. بهتر است تعمیر ماشین ظرفشویی دوو را به تکنسین ماهر و با تجربه بسپارید. شما می توانید ظرفشویی دوو را برای ما ارسال کنید. در تعمیرگاه لوازم خانگی دوو در تهران توسط دستگاه های پیشرفته دستگاه ارزیابی و بازرسی می شود. اگر قطعات آن خراب یا نیم سوز شده باشند تشخیص داده می شود و در صورتی که قابل تعمیر باشد این اقدام انجام می شود و اگر دستگاه به تعویض نیاز داشته باشد با استفاده از قطعات اورجینال دوو که در اختیار داریم این کار انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما اعلام شده است با ما در ارتباط باشید.

آدرس و شماره تماس تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تهران

برای انجام انواع خدمات نصب، تعویض و تعمیر لوازم خانگی دوو در تهران می توانید با پشتیبانی دوو تماس بگیرید. تکنسین های این مجموعه دارای بیش از 5 سال سابقه کار در این حوزه بوده و خدمات سرویس ماشین ظرفشویی را به انجام می رسانند. قطعات یدکی ظرفشویی دوو از انبار مرکز خدمات با قیمت عمده عرضه می شود و تعمیرات و قطعات تا 1 سال تضمین می شود.همچنین در این مرکز در صورت خرابی تشخیص و ویزیت متخصص به صورت رایگان انجام می شود و شما در 24 ساعت شبانه روز می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

مرکز نمایندگی تعمیرات دوو در تهران دارای شعب مختلفی می باشد به طوری که سرویس دهی به این مجموعه را تسهیل می بخشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی که در ادامه معرفی می شود تماس بگیرید. تعمیرگاه دوو پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در غرب، شرق، شمال و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شمال تهران  و به شماره 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در غرب تهران به شماره تماس 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در شرق تهران به شماره تماس 33514460 – 33505385 می باشد.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش