علت ارور le در ماشین لباسشویی دوو

علت ارور le در ماشین لباسشویی دوو

امروزه ماشین های لباسشویی به جزء جدایی نشدنی هر خانواده ای بدل شده اند که عملیات شستشوی لباس را به فشردن چند کلیک تغییر داده اند. شرکت دوو به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده ماشین های لباسشویی در دنیا شناخته می شود. اما ممکن است گاهی شما در حین کار با ماشین های لباسشویی دوو با ارورهایی مواجه شده باشید. یکی از این ارورها، ارور le در ماشین لباسشویی دوو است. ما قصد داریم تا در این مقاله راه های بر طرف کردن ارورهای le در ماشین لباسشویی های دوو را بررسی کنیم. پس با ما همراه باشید.

ماشین های لباسشویی، وسایلی پرکاربرد

البته می دانید که ماشین های لباسشویی هم جزو وسایل الکتریکی به حساب می آیند. وسایل الکتریکی هم نیازمند رسیدگی و چک آپ شدن سالانه هستند. در صورتی که به آن ها رسیدگی نکنید، ممکن است با مشکلات زیادی روبرو شوید. ماشین های لباسشویی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

برای اینکه ماشین لباسشویی شما عمر طولانی داشته باشد، باید به صورت منظم آن را بررسی کنید و در صورت بروز ارور، درصدد رفع آن اقدام کنید. یکی از ارور هایی که ممکن است در ماشین لباسشویی های دوو ببینید، ارور le در ماشین لباسشویی دوو است. ما در ادامه به صورت کامل به بررسی رفع این ارور می پردازیم.

وجود ارورها در ماشین های لباسشویی دوو

وجود ارورها در ماشین های لباسشویی دوو

ارور یا خطاها در واقع پیامی هستند که بر روی کنترل پنل دستگاه یا همان صفحه نمایش آن که در قسمت جلو دستگاه قرار دارد، به نمایش در می آیند. این ارورها وضعیت و مشکل فعلی دستگاه را به شما عنوان می می کنند. در ابتدا باید بدانید که در صورت بروز هرگونه ارور، نیازی به نگران شدن شما وجود ندارد. این پیغام ها بیشتر به این منظور نمایش داده می شوند که شما را از وجود برخی مشکلات موجود، آگاه کنند. یکی از این ارورها، ارور le در ماشین لباسشویی دوو است. البته هیچگاه فراموش نکنید که برای انجام تعمیرات یا رفع مشکلات اساسی ماشین های لباسشویی دوو، سرخود دست به انجام کاری بزنید. برطرف کردن مشکلات بزرگ موجود در ماشین های لباسشویی باید توسط افراد خبره و دارای دانش فنی در مرکز تعمیرات دوو  صورت بگیرد. در صورتی که از افراد متخصص برای برطرف کردن مشکلات دستگاه خود کمک نگیرید، ممکن است خسارات بیشتری را به وجود بیاورید که برطرف کردن آن ها یا ناممکن بوده و یا مشمول هزینه های زیادی خواهد شد.

نحوه بر طرف کردن ارور le در ماشین لباسشویی دوو

نحوه بر طرف کردن ارور le در ماشین لباسشویی دوو

همانطور که پیش تر نیز اشاره کردیم، ممکن است گاهی در هنگام کار با ارور le در ماشین لباسشویی دوو مواجه شده باشید. باید بدانید که دلیل به وجود آمدن ارور le در ماشین لباسشویی ها، تنها باز بودن درب ماشین لباسشویی است. این بدین معناست که یا درب ماشین لباسشویی شما باز مانده است یا اینکه درب به درستی بسته نشده است.

به صورت کلی می توان عنوان کرد که سه دلیل عمده برای نمایش ارور le در ماشین لباسشویی دوو وجود دارد:

  • به هنگامی که هنوز درب ماشین لباسشویی شما باز بوده است، شما دکمه شروع / توقف را فشار داده باشید.
  • ممکن است که قفل درب ماشین لباسشویی شما خراب شده باشد.
  • ممکن است که برد الکتریکی موجود بر روی درب، سیگنال قفل شدن درب را ارسال نمی کند.

چگونه ارور le در ماشین لباسشویی دوو را برطرف کنیم؟

برای برطرف کردن ارور le در ماشین لباسشویی دوو در ابتدا به صورت کامل توجه کنید که آیا درب دستگاه به صورت کامل بسته شده است یا خیر. ممکن است در هنگام بستن درب، شی خارجی مانع از درست قفل شدن آن شده باشد. پس آن را از سر راه بردارید. این احتمال نیز وجود دارد که میکروسوئیچ آن دچار عیب شده باشد. پس باید آن را تعویض نمایید. اگر مشکل از برد ماشین لباسشویی شما بوده باشد، نیازمند انجام تعمیرات تخصصی است و باید این کار را به افراد خبره و متخصص بسپارید.

نتیجه گیری:

ماشین های لباسشویی هم مانند هر وسیله الکتریکی دیگری ممکن است با بروز خطا همراه باشند. یکی از خطاهایی که ممکن است در ماشین لباسشویی دوو به وجود بیاید، ارور le است. ارور le در ماشین لباسشویی دوو نشان از باز بودن درب ماشین لباسشویی است و برای رفع آن باید توجه کنید که آیا درب آن به درستی بسته شده است یا خیر. در صورتی که اشکال از برد دستگاه باشد، باید برای رفع آن از افراد متخصص در زمینه تعمیر لباسشویی دوو کمک بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش