رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو

رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو

رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو

مانند هر دستگاه دیگر، ماشین لباسشویی مستعد ابتلا به عوامل مختلفی است که می تواند منجر به آسیب رسیدن به بدنه آن شود. این عوامل شامل ظاهر زنگ زدگی، فرورفتگی و پوسیدگی و آسیب دیدن بر اثر ضربه در بدنه ماشین لباسشویی است. ما در این مقاله بررسی می کنیم که دلایل فرورفتگی، پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو چیست و چگونه می توان آن را تعمیر کرد.

برای رفع فرو رفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو به کجا مراجعه کنیم؟

برای رفع فرو رفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو در تهران می توانید به ما مراجعه کنیم. ما نمایندگی نمایندگی دوو پشتیبان در تهران هستیم که در کلیه نقاط تهران به صورت شبانه روزی سرویس دهی داریم و مشکل را برطرف می کنیم. با تماس شما و با درمیان گذاشتن مشکل تکنسین دوو پشتیبان خود را در محل حاضر و اقدام به بررسی کامل لباسشویی می کند. در صورتی که پوسیدگی در محل قابل حل شدن باشد این کار را سریعا برای شما انجام می دهد و اما در صورتی که حجم آن زیاد باشد و نیاز به بازسازی و استفاده از رنگ الکترواستاتیک باشد ماشین لباسشویی را به تعمیرگاه تخصصی دوو در تهران انتقال می دهد. در صورتی که حجم پوسیدگی بسیار زیاد که قابل بازیابی مجدد نباشد اقدام به تعویض بدنه لباسشویی می کنیم.صفر تا صد تعمیر لباسشویی دوو را به ما بسپارید.

چرا دوو پشتیبان

دوو پشتیبان دارای گارانتی خدمات دو تا شش ماهه و یک ساله است. به صورتی که اگر قسمت تعمیر شده توسط این مرکز خراب شود، شرکت بدون دریافت هزینه تعمیرات را مجدد انجام می شود.

مهندسین که در نمایندگی تعمیرات دوو در تهران مشغول به فعالیت اند دوره های تخصصی تعمیرات لباسشویی را گذرانده اند و نقاط ضعف و قدرت این دستگاه ها را می داند و براحتی مشکل را شناسایی و اقدام به حل آن می کنند.

این مجموعه دارای تجهیزات پیشرفته برای شناسایی عیوب مختلف ماشین لباسشویی است. در نتیجه عیب یابی ماشین لباسشویی راحت است و در سریع ترین زمان انجام می شود.

مجموعه پشتیان دوو دارای شعب مختلف در سراسر تهران بوده و کلیه خدمات تعمیر لوازم خانگی دوو را به انجام می رساند. از این رو در هر نقطه ای از تهران باشید تکنسین سریعا در محل حاضر و اقدام و رسیدگی مشکل می کند.

در صورت هر نوع سوال و مشاوره رایگان می توانید با راه های ارتباطی که در انتهای این مقاله اشاره شده است با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید و در نزدیکترین شعبه ما در تهران حضور یابید.

علل زنگ زدگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو

یکی از شایع ترین علل زنگ زدگی در بدنه ماشین لباسشویی استفاده از اب با محتوای اهن بالا است. اگر خانه شما در منطقه ای با تامین اب مشکل ساز باشد، ممکن است اب از سیستم لوله کشی شما حاوی مقادیر اضافی اهن باشد. این اهن اکسید می شود و زنگ زدگی را در سطح بدنه ماشین لباسشویی ایجاد می کند. دوو پشیتبان رایج ترین دلایل زنگ زدگی و آسیب دیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو را به صورت زیر می داند:

استفاده از مواد شوینده تهاجمی

یکی دیگر از دلایلی که به زنگ زدگی در بدنه ماشین لباسشویی کمک می کند، نیاز به استفاده از مواد شوینده خشن برای از بین بردن لکه ها یا خاک های سرسخت است. برخی از این محصولات حاوی مواد شیمیایی هستند که می توانند به پوشش محافظ روی بدنه دستگاه اسیب برسانند و ان را بیشتر مستعد زنگ زدگی کنند.

استفاده نادرست از دستگاه

یکی دیگر از علل مهم زنگ زدگی در بدنه ماشین لباسشویی استفاده نادرست از خود دستگاه است. اگر دستورالعمل های عملیاتی را دنبال نکنید یا به طور منظم تمیز و نگهداری نکنید، خطر زنگ زدگی افزایش می یابد. به عنوان مثال، اگر باقی مانده صابون یا خاک را از مهر و موم لاستیکی حذف نکنید، می تواند باعث اسیب به پوشش و ایجاد زنگ زدگی شود.

تراکم رطوبت

تراکم رطوبت یکی دیگر از علل احتمالی زنگ زدگی در بدنه ماشین لباسشویی است. رطوبت می تواند بر روی سطوح دستگاه، به ویژه در فصل سرد یا هنگام استفاده از اب گرم تشکیل شود. اگر این رطوبت بلافاصله برداشته نشود، می تواند باعث زنگ زدگی و اسیب به بدنه دستگاه شود.

بنابراین زنگ زدگی در بدنه ماشین لباسشویی می تواند به دلیل تعدادی از عوامل، از جمله استفاده از اب با محتوای اهن بالا، استفاده از مواد شوینده خشن، استفاده نادرست از دستگاه و تراکم رطوبت رخ دهد. برای جلوگیری از زنگ زدگی، توصیه می شود از فیلترهای اب استفاده کنید، مواد شوینده ملایم را انتخاب کنید، دستورالعمل های عملیاتی را دنبال کنید، دستگاه را به طور منظم تمیز و نگهداری کنید.

مهم است که به یاد داشته باشید که زنگ زدگی نه تنها ظاهر ماشین لباسشویی را خراب می کند، بلکه می تواند منجر به مشکلات جدی در عملکرد دستگاه شود.

راه کارهای جلوگیری از زنگ زدگی  

راه کارهای جلوگیری از زنگ زدگی

راه های مختلفی برای جلوگیری از زنگ زدگی در بدن ماشین لباسشویی شما وجود دارد:

دستگاه را به طور منظم تمیز و نگهداری کنید. رطوبت اضافی، گرد و غبار و خاک را از بدن دستگاه حذف کنید. اتصالات و لولاها را برای سایش یا اسیب بررسی کنید. در صورت لزوم قطعات آسیب دیده را جایگزین کنید.

از قوانین استفاده از ماشین لباسشویی پیروی کنید.کتابچه راهنمای ماشین لباسشویی خود را با دقت بخوانید و دستورالعمل های نصب، استفاده و مراقبت از ان را دنبال کنید. این امر از سوء استفاده و اسیب احتمالی به بدنه جلوگیری می کند.بدنه را به طور منظم بررسی کنید واگر متوجه هر گونه مشکلی شدید، بلافاصله شروع به تعمیر انها کنید.

همچنین از مواد شوینده ایمن استفاده کنید.مواد شوینده ای را انتخاب کنید که حاوی مواد شیمیایی خشن نیستند که می توانند به بدن ماشین لباسشویی اسیب برسانند. اگر از مکمل ها استفاده می کنید، دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید و از دوز توصیه شده تجاوز نکنید.دستگاه را در یک مکان خشک نگه دارید. از تماس ماشین لباسشویی با رطوبت یا تراکم اضافی اجتناب کنید، زیرا این می تواند باعث زنگ زدگی شود.  در صورتی که ماشین لباسشویی در مراحل اولیه زنگ زدگی باشد براحتی و با هزینه خیلی کم قابل تعمیر است بنابراین در مراحل اولیه زنگ زدگی، اقدامات لازم برای رفع فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو را به انجام برسانید.

هزینه رفع عیوب بدنه لباسشویی دوو

دستمزد و هزینه رفع عیوب بدنه ماشین لباسشویی از قبیل فرو رفتگی، پوسیدگی، زنگ زدگی متفاوت می باشد. قطعا هزینه ای که برای تعویض بدنه ماشین لباسشویی دوو و یا هزینه ای که برای رنگ الکترواستاتیک می شود نسب به لکه گیری های جزئی کمتر است. در مجموع دستمزد در مجموعه دوو پشتیبان توسط اتحادیه توسط هر منطقه تهران محاسبه می شود. در صورتی که قصد دارید اطلاعات کاملی از خدمات ما و دستمزد رفع عیوب بدنه لباسشویی دوو کسب کنید با شماره هایی که در قسمت تماس با ما در همین سایت اشاره شده است با ما در تماس باشید. در ادامه آدرس و شماره تماس مجموعه دوو پشتیبان ارائه شده است.

آدرس و شماره تماس تعمیرکار  ماشین لباسشویی دوو در تهران

برای انجام انواع خدمات نصب، تعویض و تعمیر لوازم خانگی دوو در تهران می توانید با مرکز تعمیرات دوو در تهران تماس بگیرید. تکنسین های این مجموعه دارای بیش از 5 سال سابقه کار در این حوزه بوده و خدمات سرویس ماشین لباسشویی را را به انجام می رسانند.

 قطعات یدکی لباسشویی دوو از انبار مرکز خدمات با قیمت عمده عرضه می شود و گارانتی عمیرات و قطعات تا یک سال تضمین می شود.

در مجموعه دوو پشتیبان در صورت خرابی تشخیص و ویزیت متخصص به صورت رایگان انجام می شود و شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی دوو در تهران دارای شعب مختلفی می باشد به طوری که سرویس دهی این مجموعه به کلیه مناطق تهران به راحتی انجام می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر با راه های ارتباطی که در ادامه معرفی می شود تماس بگیرید. تعمیرگاه دوو پشتیبان دارای شعب یا نمایندگی تعمیر لوازم خانگی در شمال، غرب، شرق و سراسر تهران می باشد:

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شمال تهران  و به شماره 22717796 – 22718535 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در غرب تهران به شماره تماس 44291259 – 44291224 می باشد.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی دوو در شرق تهران به شماره تماس 33514460 – 33505385 می باشد.

رفع مشکل فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو

جمع بندی

زنگ زدگی در بدنه ماشین لباسشویی می تواند به دلایل مختلفی از قبیل رطوبت، اسیب به پوشش، تماس با اهن یا استفاده نادرست از مواد شوینده ظاهر شود. برای جلوگیری از وقوع ان، لازم است از قوانین نگهداری از لباسشویی که در هر دفترچه راهنما اشاره شده است پیروی کنید، بدنه را به طور منظم بررسی کنید، از مواد شوینده ایمن استفاده کنید و از تماس دستگاه با رطوبت بیش از حد جلوگیری کنید. با پیروی از این دستورالعمل ها، می توانید ظاهر ماشین لباسشویی خود را بدون زنگ حفظ کنید. اما اگر با فرورفتگی و پوسیدگی بدنه ماشین لباسشویی دوو روبه رو شدید با راه های ارتباطی که در قسمت تماس با ما در این سایت اشاره شده است با مجموعه ما ارتباط برقرار کنید تا در صورت نیاز تعمیرات لباسشویی دوو را انجام دهیم.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس بگیرید

021-47278

ثبت سفارش 24 ساعته

فرم ثبت سفارش